Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autórádió VW Eos?! Gyorsan...

Autórádió VW Eos?! Gyorsan légyszi!

Figyelt kérdés
Volkswagen Eoshoz milyen rádiót kéne vennem?! Gyorsan, most ütött be a Black Friday😃 pendrive a lényeg, nem CD. Köszi!
2019. nov. 29. 23:46
 1/8 ThodEE GoD ***** válasza:
Szerencsére semmit nem árultál el ami miatt el lehetne értelmesen indulni és megoldást találni így legyen Kenwood KMM-BT305 :)
2019. nov. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vateráról vegyél egy SOKOL-t és ahhoz jó.
2019. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:D Bocsi, de nem tudom mit kell róla elárulni, azért írtam le, hogy milyen autóról van szó. :)


[link]

2019. nov. 30. 09:46
 4/8 ThodEE GoD ***** válasza:

Pl eddig nem tudtuk hogy 2007, mert elég nagy a szórás 2014ig :)

Pl hogy egy vagyont akarsz rákölteni vagy olcsón megúszni, hogy mit vársz tőle? AZ oké hogy pendrive de csak MP3 vagy FLAC is? Csak hogy kicseréld a régit mert unod a formát vagy jobb hangot vársz vagy azt gondolod hogy hangosabb lesz? Ha van a kormányon vezérlés akkor drága átalakítóval lehet kiváltani a kommunikációt hogy működjenek a gombok, hogy piros ződ vagy kéken világítson vagy bármit ami eszedbe jut, de itt egy példa:


Volkswagen Eoshoz milyen gumit tudsz ajánlani?


Ennyiből nem derül ki semmi, legalább hogy téli vagy nyári kell e , vagy matador vagy michelin, hogy pályanapra kell vagy mindennapi használatra, stb ;)

2019. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
xtrons.com
2019. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ThodEE jogos, igazad van, elnézést kérek, de tényleg fingom sincs ezekről, nő vagyok és csak a cél a lényeg, az oda vezető rögös útba nem fektettem kellő háttértudást és energiát😄

A hangszórók kiválóak, csak a gyári lejátszóval vannak problémáim. 2008-as R-line széria, multikormány nincs. A lényeg számomra az, hogy pendrive-os megoldással tudjam hallgatni a zenéimet, ez a legkényelmesebb opció számomra, nem szeretnék CD-ket írogatni-bár az kiválóan szól.

Jelenleg Transmitter-el próbálom áthidalni ezt a problémát, de többféle árkategóriát kipróbáltam már, viszont mindegyik úgy szól és annyira recseg, mint bármelyik 80-as évekbeli amatőr homevideo.


Nyilván nem szeretnék gagyi sz*rt venni, de egy vagyont sem szeretnék rá költeni :)

2019. nov. 30. 23:21
 7/8 ThodEE GoD ***** válasza:

Ezek alapján úgy gondolom hogy nem te fogod beszerelni :)

Szerintem az a leglogikusabb választás ha elgurulsz a közelben egy ilyennel foglalkozó céghez akik jobban fognak örülni ha tőlük veszed és olcsóbban be fogják építeni mintha máshonnan beszerzett motyóval állítasz be.

Előttem linkelt oldalon is van már rengeteg lehetőség, a mai androidos kínai motyók is elég jól szólnak már és van USBjük, jobb esetben még bluetoothjuk is és akkor már egy kihangosítóban is érdemes elgondolkodni mert a hülye telefon mindig menet közben csörög :D

Annyira nem vagyok otthon a témában de nem tartom kizártnak hogy van olyan lehetőség hogy csak a mostani fejhez hozzá csatlakoztatnak egy kis elektronikát amitől tud USBs cuccokat fogadni, tényleg érdemes ezzel foglalkozó szerelő helyet felkeresni.

Szadán a paradoxnál nagyon kedves és segítőkész eladókkal-szerelőkkel találkoztam :)

2019. dec. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, az lesz a legjobb megoldás. Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél!!! :)
2019. dec. 1. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!