Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ssangyong-ot érdemes venni...

Ssangyong-ot érdemes venni újonnan?

Figyelt kérdés
Nem én venném az autót , Hanem a család egy jó barátja. Megmondom őszintén én mikor meghallottam kicsit elkezdtem szorongani. Lehet ez a német autós berögződés miatt van a ami alapvetően népbetegség, hogy ami azon kívül van az minden szar. Ez a Jóbarát nagyon bízik ebben a markában a ugyan még nem volt neki. És egyébként gyanúsan olcsó is az autó. Tivoli-t vagy Korando-t akar venni. A szerintetek érdemes vagy beszéljem le róla valahogy?Alig láttam pár darabot életemben. Szóval nem egy elterjedt márka. Rosszat pedig a kevés darabszám miatt nem hallottam róla gondolom. Nekem az a véleményem hogy azt az 5-6 millió Ft-ot más ésszerű autóra is költhetné. Szerintetek?
2019. nov. 30. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis minek beszélnéd le, meg lehet nem is tudnád.

A szocilaizmusba volt olyan hogy mindenkinek egyen autója volt, 5 féle és azon kívűl semmi.

Való igaz hogy ez a német hülyeség berögzült és sokan nem akarnak mást maglátni. Pedig már évek vagy évtizedek alatt bebizonyították hogy nem hogy jobb lenne ,de még inkább rosszabbak mint bármi más márka.

Pár éve még a kinal elektronikai cuccok is gagyik, rossz minőségűek voltak, ma meg már mindenen túltettek úgy minőségben mint árban is.

Ilyen az autó is, nekik muszály jót csinálni ha versenybe akarnak lenni, vagy is túl kell európát teljesiteni. Ezt meg is teszik a távol keletiek mindenben.

2019. nov. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem érdemes mert sokat veszít az értékéből pont olyan emberek miatt mint te.


Mondok példát lakás építéssel foglalkozunk mindenki bosch kazánt kap . Annál rosszabb nincs, 2-3 perc mire meleg víz jön márka ennyire meleg zuhanyozni nem lehet . Hulladék.


Egy szett lakásba másik kazán került immergas.

Van melegvíz brutál jó majd az egyiket 3 évesen pucolni kellett 15e Ft volt mert az iszaplevalasztot soha nem pucolta a tulaj (évente 2-3* is kell kezdetben)

A Bosch negyede 3 évesen már szervizben volt itt 20bol 1 de a tulaj miatt.


Tudod melyik a rossz kazán ? Az olasz mert az nem német.

A németnek jogai vannak tonkremehet bármikor működhet hitvanyul mert. Német.

2019. nov. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

A Ssangyong koreai, mint a kia vagy a hyundai.

Ha választanának valami európai szemmel egyszerűbb nevet (pl. kia), akkor valószínű, hogy sokkal jobban elterjedt volna és ez a kérdés meg sem születik.

Egyébként a régebbi modellekben mercedes motor volt, az újakba nem tudom már honnan szedik a motort.

2019. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Változatlanul mercedes motorja van, egyébként elnyűhetetlen autó..Ázsiában vezető márka. Talán egy kicsit kemény a rugózása.


Ésszerű autó? ez érdekes meghatározás. Az az ésszerű, amit ki tud használni, mert az igényeinek megfelel.

2019. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, nem kéne lebeszélni. Nekünk volt egy Korando, régebbi modell, használtan vettük de jól teljesített. Lecseréltük mert oldalról belénkjöttek 60al. Az egyik ajtó szorult utána, míg aki belénkjött totálkárosra tört. Merci motor volt benne és olcsóbb mint a népszerűbb márkák. Kinézetre nekem nem nagyon tetszenek de akinek igen az szerintem vegye nyugodtan. Meg az az 5-6 milla milyen ésszerü autóra elég? Egy fapados Duster? Én inkább azt tartom viccnek
2019. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Nem értem a logikát. Nekünk nem régóta ilyen autónk van, nagyon jól teljesít. Csak azért elítélni valamit, mert éppen nem német, nagy hülyeség. By the way a Ssangyong jelentése az, hogy korea megmutatja, van is benne valami. Egyátalán vezettél már ilyen kocsit? Szerintem nem. Egyátalán nem rosszabb, mint más autó, sőt, szerintem sok autónál sokkal jobb. Az ára is barátságos. Nem tudom pontosan, milyen modellt vesztek, a miénk 9 milla volt, ha jól emlékszem. Ennyibe kéne kerülnie minden autónak. Annak ellenére, hogy nem elterjedt (ami amúgy nem értek, miért, mert vagány egy járgány) én merem állítani, hogy a Ssangyong a legjobb márkák közé tartozik.
2020. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Off: Ssangyong neve "sárkányikrek"-et jelet. Rá kellett nekem is keresnem. A KIA neve sem jelenti az, hogy Korea megmutatja, hanem azt, hogy "kemelkedni (kelet-)ázsiából".


Azt hogy megéri megvenni ennyiből nem lehet eldönteni. Szóval nem egy rakás szar mint az elöző generácios új Golf, ami magánautóként is esik szét.

2020. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Rexton az egyetlen, ami még néz is ki valahogy, én ízlésem szerint kimondottan jól, a többit hagyjuk... megbízhatóak elvileg, Merci dízel.


Egyébként meg nagyon nem német autó, hanem Koreai.

2020. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Pont arról volt szó, hogy a német nem azt jelenti hogy jó. Ja és ami nem német vagy japán az rossz.

Nyílván a legmodernebb autók a TESLA-'k és még néhány luxus márka kívételével, a német és japán autók. ...

2020. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!