Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 éves autót még érdemes venni?

15 éves autót még érdemes venni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 30. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9-es milyen kocsid van ha nem titok?
2020. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg 15 éves az autóm. Világ életében garázsban éjszakázott, folyamatosan vigyáztam rá. Eredetileg nem gondoltam ennyi ideig megtartani és nem gondoltam hogy valaha ilyen idős autóm lesz. De kívül-belül makulátlan, tökéletesen működik. Minden benne van, ami nekem kell a gyári tolatóradartól a színes grafikus kijelzős navigáción át a légzsákok tömkelegéig és xenon fényszóróig. Így eszem ágában sem volt lecserélni. Az ilyen "bezzeg régen minden jobb volt", "az új autók egyből széthullanak" és hasonló maszlagokban nem hiszek. De ha sok milliót ráfizetve vennék egy újat, nem érezném, hogy annyival többet is nyújtana hogy megérje.

Venni egy idegentől, ismeretlen előéletű 15 éves autót viszont vonakodnék. 15 év egy autó életében nem kevés, ez alatt már történhetett vele ez-az. De ha relatív kevés pénzem lenne autóra és találnék egy tényleg jó állapotút, akkor talán... Jó állapot alatt nem azt értem, hogy ez-az nem működik, itt-ott kopott, itt-ott horpadt, karcos a karosszéria "de hát ne várjak szalon állapotot egy 15 éves autótól, ez ilyen"... mert lehet egy autó 15 évesen is megvigyázott, de tényleg ritka.

2020. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#3 pont ezt nem venném meg. Sok hidegindítás, alacsony fordulaton tökölés amíg elér a boltig, meg vissza, télen főleg... persze, kiváló vétel...
2020. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

9: Rizsrakéta, echte japán kicsiderozsdás mégismegy mindig :D

Komolyabban: 1992-es Daihatsu

2020. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!