Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlásnál...

Használt autó vásárlásnál mikre kell figyelni?

Figyelt kérdés

Most készülök megnézni egy autót és az érdekelne hogy mikre kell figyelni ilyenkor? Pár dolgot tudok de lehet van amire nem gondolnék ezért minden amit tudtok jöhet. Egy 2005-ös toyota avensis 2.0 d4d-t készülök megnézni esetleg tudtok valamit aminél ennél a kocsinál fontos lehet akkor azok a dolgok is jöhetnek.

Előre is köszönöm ^^



2019. dec. 1. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Adatait kérd le az ingyenes ügyfélkapun. Amúgy meg az alváz ne rozsdásodjon, az elemek illesztései egyformák legyenek. Motorból ne folyjon az olaj. Motor csavarjai ne legyenek elnyírva, mert akkor már szerelték. Ne füstöljön nagyon.
2019. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy ne vetnének át.

De ez lényegtelen, mert úgyis át fognak.

2019. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Verjenek **
2019. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
Ettop a D4D motortol en menekulnek......
2019. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért mi a baj vele? Én mindenhol azt látom hogy az a jó fajta belőle. Én úgy tudom a D-CAT ami problémás
2019. dec. 3. 20:42
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a 2.2-vel van sok probléma és a 2.0 golyóálló, de érdemes Avensis fórumokon utánajárni. Ott olvashatsz megnézendő típushibákról, stb.

Én benzineseket nézegettem egy ideig, de Honda lett belőle.

2019. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tomcatters. ***** válasza:
#6 Milyen honda ? 😀
2019. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beviz Elek ***** válasza:
A tiédhez hasonló, Accord Tourer 7gen, 2l benzin :)
2019. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tomcatters. ***** válasza:
Az cool Tourer , abba gyakorlatilag befér az egész nappali, meg még egy kicsi 😀Grat hozzá, használd egészséggel 😀
2019. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beviz Elek ***** válasza:

Köszönöm szépen!

Igen, ledöntött ülésekkel kényelmesen be lehet feküdni.


Garázsépítésre lett véve, még egy vonóhorgot kell felfaragjak rá és kész is lesz.

2019. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!