Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A téligumival milyen menni...

A téligumival milyen menni nyáron, hogy teljesít?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a nyári télen borzasztó gyenge teljesítményű, de a téli milyen nyáron és nyári esőben?

2019. dec. 1. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Kopós, hangos.
2019. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem éreztem különbséget, csak árt neki a meleg.

(Egyszer fordult elő, hogy kénytelen voltam a télit nyárra rajta hagyni, mert télen mentem külföldre és nyáron jöttem vissza.)

2019. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Esőben nem rossz, szárazon viszont nyúlós, hamarabb elkezd sodródni, mint nyárival.
2019. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a hármas írja, esőben kifejezetten jó, de a nagyon meleg, kánikulai napokon annyira puha lesz, hogy szinte kenődik az aszfaltra. Ilyenkor egy rövid ideig tartó állóra fékezés, akár fél centit vagy többet is lenyal a gumiból.
2019. dec. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Forró aszfalton olyan, mintha nyers kelttésztán autóznál. Kenődik, sodródik (és közben kopik mint a rettenet).
2019. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Rosszabb, mint télen a nyári. Télen, ha ne. hóban mész, teljesen jó a nyári hidegben is. Nyáron 25 fok felett viszont félelmetes bevenni a kanyarokat téligumival.
2019. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hangos, kopik, szárazon nem tapad, vízelvezetése roszabb, de nedves úton jobb kicsit. Ha esetleg 5-10fok lenne nyáron és szemerkélne az eső, akkor jobb :D.
2020. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!