Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelő lenne itt az...

Autószerelő lenne itt az oldalon? Kuldhetek videót a kocsi motorjarol?

Figyelt kérdés
Nekem mintha csattogna a motor

2019. dec. 6. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd föl a Youtube-re és linkeld be ide. Bár az ilyenekből ritkán lehet pontos diagnózist felállítani.
2019. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt írja,hogy csattog akkor mit csinál?? Jó esetbe szerelőhöz viszed,mert amúgy nem oldódik meg mert pl teszem azt ha a hidrotőkék miatt van,se fog öngyógyulni.

Noh hát nem sokkal egyszerűbb és pontosabb diagnózist kapsz,ha a kérdés kiírása helyett felhívtál volna egy autószerelőt,hogy mikor tudna ránézni??? Meg akkor a tippek után nem az lenne a kövi kérdésed,hogy vajon mennyibe fog kerülni megcsináltatni,mert a szerelő kapásból megválaszolná,hogy körülbelül ennyivel kellene kalkulálni jó esetbe.

De akár a kérdésed végére is belökhetted volna a videót és szelektálhatnál a válaszok közül,persze több infót kellene akkor írni

2019. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2019. dec. 6. 14:24
 4/15 A kérdező kommentje:
Atkuldtem a linket kedves első válaszoló.
2019. dec. 6. 14:25
 5/15 anonim ***** válasza:

És ez hideg motor, meleg motor?

Mert nagyon nem mindegy..

Máshogy "fog" a fülem erre vagy arra.

2019. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hideg motor
2019. dec. 6. 15:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik , nem jelez semmit a műszerfal ?
2019. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem jelez semmit a műszerfal. Nekem kicsit ciripelosnek tűnik a motor azért is tettem fel a kérdést. Nem-e esetleg hidrotoke probléma.
2019. dec. 6. 15:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez akkor is kevés , mikor volt átn3zetve ? Inkább legyen megvizsgálva műszerekkel 3s ott ki jön valami ami később okoz bajt .
2019. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem hallok semmi különöset rajta így videón keresztül. Van valami baja?
2019. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!