Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G caravan 1.6 16...

Guszti10 kérdése:

Opel Astra G caravan 1.6 16 szelepes 74 kw . ojan kérdesem volna hogy miért lehhet ez a jelenség Ra forditom a sluszkulcsot ki világit áram van akku jó újj van benne ra forditom az inditasra és semi? Nem teker semi hang miért van ez?

Figyelt kérdés

#Gusztika
2019. dec. 7. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Guszti.

AZ a hiba hogy te még magyarul se nagyon tudsz , az autókhoz meg főleg nem értesz, le irni meg nem tudd a problémát. Vidd szervizbe.

2019. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem meg lehhet érteni mit akartam kifejezni

Csak 1 kérdés volt de tőlled nem kaptam valaszt köszi szép napot

2019. dec. 7. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg önindító. Óvatosan kopogtasd meg, ha úgy indul, akkor biztosan az. Nagyon ne üsd, mert összerörik benne a mágnes.

Ettől függetlenül tényleg megtanulhatnál magyarul.

2019. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a jelenség volt nálam H Astránál. Egész nap jöttem-mentem az autóval a városban, nem volt semmi gond. Majd egyszer csak indítottam volna, elfordítom a kulcsot és semmi.

Önindító csere lett a vége.

2019. dec. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Javítani olcsóbb.
2019. dec. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!