Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche Boxster "első autónak"?

Billy Herrington kérdése:

Porsche Boxster "első autónak"?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag második autónak, bár az első egy örökölt családi négyajtós átlagautó volt. Nem én vettem, sőt a fenntartását sem én finanszíroztam kb egy évvel ezelöttig.

Viszont gyerekkori álmom egy Porsche és végre anyagilag is megengedhetem magamnak, hogy egy belépőszintű használt Porsche-t vegyek.

Egy 986-os Boxsterrel szeretnék kezdeni, minden napos használatban lenne. Vásárlást kb Január-Február magasságába tervezném és hagynék rá 750-1 millió körüli összeget egy nagszervízre. Fenntartásra kb 100at tudok szánni havonta amit nem sajnálnék rá. Sajnos nincs az ismerősi körömben Porsche tulaj, főleg nem ez a modell, így nem nagyon tudok senkihez segítségért fordulni.



2019. dec. 8. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem kétszer gondold meg hogy ilyet vegyél.

Az a 100 rugó nagyon kevés a fenntartására.

2019. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még akkor is ha elötte rászánok 1M körüli összeget egy nagy szervízre?
2019. dec. 8. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy ennyi idős extrém módon prémium autó egy időzített bomba!Jól semmiképpen nem jársz vele,tudsz vele vagánykodni,meg hülyegyerekeskedni,de az is biztos hogy egy idő után a hajad fogod tépni tőle!
2019. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
71%

Vedd meg, éld az álmod!!

Totalcar on valakinek volt boxstere,keress rá a cikkre, privatbam biztosan válaszol is...

Nekem is vannak álmaim, de csak A motorok lennének úgy 8-9 millió .. mondjuk az autók annyira nem izgatnak...

2019. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még ha rá is szánod azt az 1 milkát az elején, folyamatosan költened kell majd rá később is. Ennyi idős autónál sorban fognak előjönni a bajok.
2019. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
télen, hóban, fagyott úton remek lesz használni :D
2019. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha ez az álom akkor hajrá!

Mindenki úgy csinál mintha havonta fél milliót kéne rákölteni. Ha jót veszel és karbantartod, szerintem nem lesz vele gond.

2019. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!