Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Mercedes W124...

Első autónak Mercedes W124 vagy BMW E34 jobb választás?

Figyelt kérdés
Első autónak Mercedes W124 vagy BMW E34 lenne jobb választás? Van rá pénzem,fenn tudom tartani,tudom tankolni,negatív kommentek meg kezd Swiftel nem érdekel!

2019. nov. 28. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2019. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Amelyik szimpatikusabb. Nekem az E34 jobban bejön így arra szavazok.
2019. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Pedig ezeknél még a Swift is jobb. De akkor már miért ne lehetne egy régi audi a3 1.9 pd megcsippelve de a lényeg hogy okádja a füstöt mint egy haldokló Ikarus. Az is pont olyan hülyegyerek kocsi. De mindegy melyiket választod a fő szempont hogy melyik rohad a legjobban.
2019. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Ok. De ha "Van rá pénzem,fenn tudom tartani,tudom tankolni" akkor miért csak ezek jöhetnek szóba?
2019. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Jó autók tudnak lenni a mai napig, ha gyárias, megkímélt, nem szétrúgott kkcsit fogsz ki. Ezt BMW-ből nehezebb, sajnos a sorhat meg a sportos stílus bevonzza / bevonzotta az E34 tulajok körébe azt a bizonyos "tipikus BMW-s" felhasználói réteget is. A Mercisek mindig kicsit kulturáltabbak voltak, az autó is más, könnyebb belőle normálisat találni, de már van ára mindkettőnek.


Én BMW E36 tulajként mondom neked, hiába gyárias, elegáns színű és szép állapotú, mivel öreg BMW, te meg hozzám hasonlóan fiatalnak tűnsz, minden sarkon lesz egy forma aki utálni fogja a képedet. Ez van. Ez vele jár. Ha ez nem zavar, akkor viszont az E34 szerintem élvezetesebb autó.

2019. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 D. Brasco ***** válasza:
33%
Amennyiert ezekbol ma normalis darabot lehet venni,annyiert már autót is kapni....nem pedig ilyen 30éves csotrogány kivénhedt lomokat az elpusztíthatatlanság mítoszával,főleg a mercinél.......
2019. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

Ja igen, és mindig lesz az az ember is, aki a vadiúj hiperszuper 150 ezer km után motorcserés kisturbós Skoda 120-at idézően gyors Daciajából odaszól neked, hogy sz*r a vén csotrogányod. Őket is le kell tojni, ők az autókhoz hangyafingnyit sem értenek, csak olvasták a 'zújságba hogy az új az jó. :D

Nekem erről a véleményem annyi, hogy tessék belenézni egy újabb autó és egy '90-es években gyártott autó technikájába, nem kell autószerelőnek lenni hogy nyilvánvaló legyen: ma nem az a filozófia, ami akkor volt. Ma feleljen meg az összes normának ami majd jól megmenti a Földet (nem), fogyasszon keveset, legyen rajta jó kis turbó is hogy azért menjen, aztán dobhatod ki amint lejárt a garancia. :)

Szóval szerintem vagy a '90-es évek drágább autói, vagy szalonautó amíg garis. A kettő között van a legnagyob f0startályok halmaza. De én csak egy autószerelő vagyok, ne halgasson rám senki :)

#6 vagyok, #7-re reflektálva.

2019. nov. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Vagyis #6-ra, na. És ötös.
2019. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 D. Brasco ***** válasza:
0%
Hú komám!Nagy autoszerelő lehetsz!!tényleg ne hallgasson rád senki..........
2019. nov. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
7-es Akkor a dacia manapság jó autó. Kolléga preszízesebb márkás közvetlen befecskendezéses turbósa a felét nem futotta motorcseréig.
2019. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!