Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Konfigurátor gumi?

Konfigurátor gumi?

Figyelt kérdés
Ha konfigurátoron keresztül vásárolnék autot az interneten, akkor milyen gumit raknak rá alapból? Pl. ha tél van, akkor minden esetben téligumit fognak rátenni?
2019. dec. 11. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azt betudod x-elni hogy milyen autó, akkor azt is hogy milyen gumi legyen.
2019. dec. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Pénzért bármit
2019. dec. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Gyárilag négyévszakosat szerelnek, mert az a legegyszerűbb: egész évben egyféle abroncs kell, abból jöhet folyamatosan a szállítmány és lehet belőle dolgozni.
2019. dec. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. A gyári szerelés alapból minden esetben nyári gumis. Vettem már új autót úgy hogy december elején rendeltem meg és január közepén vehettem át. Azon is nyári gumik voltak. Téliről neked kell külön gondoskodni. Nem kötelező nálunk a téli gumi.

Ha egy 18-19"-os felnit választasz, ebben a méretben nem kevés plusz költsége van a téli guminak egy nyárihoz képest. Azt a több tízezer forint plusz költséget alapvetően nem fogja neked se a gyár, se a kereskedés ajándékba adni.

Konfigurátoroknál egyébként, amit én eddig használtam, nem is volt opcionálisan választható a téli gumi. Négy évszakosat láttam már, hogy ha kéred, plusz költségért azzal szerelik, de annál is feltétel volt, hogy legfeljebb 16"-os felnit választhatsz hozzá.

2019. dec. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyárival szerelik.
2019. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. dec. 12. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!