Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek-ami...

Milyen autót vegyek-ami kicsi, de mégis nagy?

Figyelt kérdés
alacsony vagyok-csak a kis autóból látok ki jól-viszont olyan autó kellene,amibe belefér a babakocsi is-ill 5 ajtaja van,hogy a babát könnyű legyen ki-be rakni.ja és kis fogyasztású.most egy twingom van-de lecserélném 5 ajtós kocsira.van valami javaslatotok?
2008. nov. 18. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, de belül nagy kocsi nem létezik, és alacsonyan is ki lehet látni ha olyan aminek emelni lehet az ülését, nem véletlen tervezik meg az ergonómiát olyanra hogy 170cm-rel már kényelmesen kellene tudj vele közlekedni, mert vannak fizetőképes fazonok ennél még alacsonyabb emberek közül is és őket se lehet figyelmen kívül hagyni. Azt javaslom először próbálj ki egy nagyobbat aztán ha tényleg nem ok akkor keress kompromisszumot. De pl a Puntok, Fabiak, Swiftek, Yarisok is 5 ajtósak, meg még egy csomó autó ekkora méretben.
2008. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hello ! Abban egyetértek az előző íróval, hogy próbálj ki nagyobbat, pl egy sedant. Szerintem a neked való az új Thália. Kis fogyasztás, tágasabb, mint a twingo, és talán ugyanannyit vagy kevesebbet fogyaszt. Szerintem.


Smile

2008. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
suzuki ignis, citroen picasso,toyota yaris verso
2008. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

ötajtós kétütemű trabi:D relatíve keveset fogyaszt és viszonylag nagy is


de egy wagoner+ se rossz ültem már ilyen autóban és nagyon magasan van az első ülése mint a vezető mint az anyós ülésen

2008. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha még gyártanák a régi gömbölyded corsát, akkor azt ajánlanám.

Most inkább Kia cee'd

7 év garancia

meg egy csomó +

2008. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, kisautóról kérdezett a kérdező, amugy én is az 1,4 es ceedet mondtam volna, hiszen nekem is az van, és nagyon bevált, csak annak az ülése nem emelhető fel igazi ülős "foteles " pozícióba. Ha nem kell a presztizs, tényleg jó a wagon R, bár babakocsi, lehajtott hátsótámlák nélkül nemhiszem hogy beférne
2008. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Az auto kulso merete abszolut nem befolyasolja azt, hogy mennyire latsz ki belole. Erre jo a magassagban allithato vezetoules, ami mar jo ideje nem szamit extranak, hanem alapkovetelmeny. Ha meg megsincs, akkor ket vastag parna.
2008. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki irta, hogy a citroen picasso kis autó, mert arra bármit lehet mondani, de azt, hogy kicsi, nem ! :)
2008. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én írtam és természetesen nem a 7 zemélyes változatra kell gondolni. Az új C3 Picasso 4 méter hosszú, (kisautókategória)a C4 Xsara Picasso 4 m 27 centi, (ez se sok) , és az új C4 Picasso ötszemélyes változata is csak 4,47 cm.)
2008. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az 5 ajtós Kia Rió is jó meoldás lehet.

de igaz, hogy mindenképen lyan felszereltségi fokozatot kel venni, amiben van emelhető vezetőülés

2008. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!