Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Franciaországban vagyok...

Franciaországban vagyok tönkre ment az autóm, úgy hogy nem lenne értelme megcsinálni és haza vitetni meg pláne. Mi tévő Legyek?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám úgy itt hagyni az autót, hogy ne "bántalmazzanak" a magyar hatóságok... Ha eladom itt valakinek akkor milyen szerződéssel tudom megtenni? vagy az itteni bontóból is elfogadják a "bontásipapírt" odahaza? Vagy esetleg más alternatív megoldási is érdekel

2019. dec. 14. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el a helyi rendőrségre (police) vagy a "zsandárságra" (gendarmerie) és ott jelentsd be a bajt.

Talán a második jobb lenne, mert ők foglalkoznak az autókkal és mindennel, ami az utakra vonatkozik, de a rendőrségen is kaphatsz felvilágosítást.

Egyénileg ne kezdj autóroncs-telepet keresni, mert becsapnak, és érvényes papírt sem adnak.

2019. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon lépj be a Franciaországi Magyarok face csoportba, segíteni fognak.

Mondjuk én szívesen hazahoznám neked, úgy is kellene gyakorolnom a trélerezést és üzemanyag + úti költségbe + 1 bambiért cserébe szívesen.. ha lenne utánfutóm, mert autóm az 2t-ig húzhat.

2019. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!