Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igyen oszkárt ki szoktatol fogni?

Igyen oszkárt ki szoktatol fogni?

Figyelt kérdés
Van aki ingyen szállít. Vagy hogy tudok rákeresni? Budapest-valami útvonalon

2019. dec. 22. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha ennyire tudod, hogy van, aki ingyen szállít, akkor azt is tudd, hogy hol keress.

Mondjuk, ha jó csaj vagy, akkor ingyen fuvarért adhatsz mást. Bár, ha pasi vagy, akkor is.

2019. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igyen szoktatol. Ez mit jelent ???
2019. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Jó csaj vagyok biza, kaphatsz egy jobbegyenest. Vagy kettőt.. Na, elviszel? ;)



#2 Igen jogos, gyorsan írtam telóról bocsi.

2019. dec. 22. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A pofád az nagy, de a hűtő meg a zsebed üres. Mégis mire fel furikázna téged valaki ingyen? Stoppolj.
2019. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Oscar az arra van, hogy ha nekem van kocsim és elviszek valakit aki ugyan oda megy akkor beszáll a költségekbe. Ismerős sokat jár oscarral, mert nincs kocsija és még senki soha nem vitte el ingyen.
2019. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még Hollywoodban sincs teljesen ingyen komi!
2019. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ettől függetlenül tényleg van ilyen beállítás. aki rendszeresen utazik(mondjuk munkába jár minden nap és hirdet), az szokott beállítani dolgokat.


viszont ez az ingyen út általában emberenként értendő. például van hirdetés, ahol le van írva, hogy ennél az autósnál minden 5. út ingyenes. tehát ha te rendszeresen nála foglalsz, akkor minden 5. utadért nem fog tőled pénzt kérni.

2020. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!