Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti garázsba háttal, vagy...

Ti garázsba háttal, vagy szemből szoktatol beállni a kocsival?

Figyelt kérdés

Haverom csak tolatva áll be akárhova. És én mindig mondom neki, hogy annyit töketlenkedik, az alatt én 4x beállok orral a garázsba.

Azt mondja, de ha el kell indulni, Ő előbb kiáll. Szerintem meg nem, mert leejt a garázs, és a kocsinak erőölködnie kell, hogy fel tudjon tolatni. Kiállni, meg csak kicsit hátra gurulok, és a kocsi magától kigurul, mert megint jejt.


Más hogy szokott beállni egy garázsba?



2013. júl. 17. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
sajnos nincs garázs, egy rohadt fos panelba lakok.
2013. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bibus26 válasza:
100%
Én mindig orral állok be.:)
2013. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Orral. Másképp ki sem tudnék pakolni a csomiból, annyi szar van felhalmozva már a garázsban :)
2013. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tolatva, de nem szarakodok. :) am az esetemben ennek helyi okai vannak. Ugyanis a garázs csak olyan helyre tudtuk tenni, hogy ha bemegyek az udvarra nem lehet ráfordulni a bejáratra. Túl kell mennem rajta, majd betolatok. Szemből beállni akkor tudnék, ha az udvarra tolatok de akkor már mindegy. Jah kifele ugyanez az "y" os megoldás játszik. Am a parkosítás miatt van. Az se látszik sehonnan az útról h garázs is van ott egyáltalán. :D de inkább így állok be minthogy a fákat kipusztítottuk volna.
2013. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Amado atya ***** válasza:
100%
Szemből, és odabent egy ívben, mindenféle tolatgatás nélkül megfordulok.
2013. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én háttal állok be, valahogy nekem jobban tetszik úgy, hogy mikor kinyitom a garázst, szemből lássam az autót :)

Csak mostanában inkább kint szokott aludni szegény autó, mert nincs hová bevigyem :S

2013. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában orral szoktam, de csak azért, mert így egyből távozik a kipufogógáz a garázsból. Egyébként nekem ugyanannyi idő a ki-be állás ha orral meg ha farral állok is be.
2013. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
62%
Attól függ melyik autómmal melyik garázsomba. Az egyikbe csak tolatni érdemes, a másikban az egyik helyre csak tolatni lehet, a másikra orral is. A kocsibejárót persze végig kell tolatni ehhez (ca 50m)
2013. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
természetesen orral be, és orral jövök ki.
2022. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!