Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikben lehetne jobban...

Melyikben lehetne jobban megbízni? Egy "újabb" 15 éves (brit, de már német alapú/befolyású) szedánban, vagy egy lassan 30 éves (echte brit, cserébe nem annyira "telepakolt") autóban?

Figyelt kérdés

Melyikben lehetne jobban megbízni = a vásárlás után rögtön mindent ami rossz, azonnal cserélni/javítani.


Ezen műveletek után melyikkel lehetne jobban/stresszmentesebben hosszabb utakra is elkocsikázni?



2019. dec. 24. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem unod még?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Mert mi már igen. Attól hogy nem írtad ki a márkát, egyértelmű hogy melyikre gondolsz.

Ha nem tetszettek az első kérdésedre kapott válaszok, miből gondolod hogy egy nappal később ugyanazoktól az emberektől más választ fogsz kapni?


Ha beleszerettél, vegyél egy öreg brit fost, sz_pni fogsz vele, de amikor működik, jó érzés lesz vele járkálni. Egy ilyen kocsi megvásárlása mindig érzelmi kérdés, sosem műszaki vagy anyagi szempontok játszanak közre benne.

Valaki régebben azt mondta, hogy aki megkérdezi, megéri-e egy Rollst megvenni, és mennyibe kerül a fenntartása, az az ember biztosan nem engedheti meg magának.

2019. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha jobban utánanéztél (vagy olvastál) volna a két kiírásnak, nem mondtál volna (teljesen)


Más. Sosem értettem azon embereket, akiket, ha egy dolog

2019. dec. 24. 14:38
 3/12 A kérdező kommentje:
No comment. A felét elpostázta, a felét kihagyta. Ez az oldal teljesen hülye! :DDD
2019. dec. 24. 14:39
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor újra, hátha van még remény!


"Ha jobban utánanéztél (vagy olvastál) volna a két kiírásnak, nem mondtál volna (teljesen) hülyeséget. Részben igaz, de a másik ötven százalékban egyáltalán nem.


Az egyik kiírás tizenöt és harminc éves (klasszisokkal fiatalabb) autókról szólt, a másik meg mittudomén milyen ősöreg (és az enyéimhez képest formás, gömbölyded) kocsikról. Ha valaki feltesz egy kérdést, ne rögtön egy másikat is akarjátok már pluszban a nyakába varrni!



Más. Sosem értettem azon embereket, akiket, ha egyetlen (ráadásul még csak nem is nagy) dolog ennyire zavart, mégis mi a ménkűért írnak egyáltalán? Gyengébbek kedvéért: nem tetszik valami, de arra bezzeg van energiád, hogy nem tetszésedet leírd... Engem, ha valami zavar, egyáltalán nem foglalkozok vele. Ennyire egyszerű, semmi bonyolult nincs benne."

2019. dec. 24. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Megbízhat, problémamentes, olcsó autót keresel és ilyen olyan brit valamiket nézegetsz...

Valahogy üti egymást a kettő.

Na meg ugye típust véletlenül se írj...

2019. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért újra:


"Melyikben lehetne _jobban_ megbízni?"


Az olcsóságot pedig (kiváltképp brit autók esetén) senki nem említette.

2019. dec. 24. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
15 és 30 éves. Mi másról nem szól a dolog, ha nem az olcsóságról... Ne áltasd magad
2019. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja hát ha így nézzük akkor igen, így tényleg olcsó. Csak nem annyira, mint egy Peugeot, vagy egy Mazda.


Ezek használtan sem a legolcsóbbak, én meg azt gondoltam, hogy te az olcsó kategóriájú autók használt (az olcsóbbnál is olcsóbb) árára gondoltál.

2019. dec. 24. 18:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát persze, relatív. De itt hasra 1 millió alatt vagyunk bőven. Szóval ez szerintem szinte mindenki szemében az olcsó kategória.
2019. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:DDDDD


:DDDDDDD


Öt és húsz millió között vagyunk, ez pedig hiába olcsó, azért nem egy (olcsó) Honda (még olcsóbb) használt ára.


Épp erről beszéltem fentebb. Azt hittem érthető példákat hoztam. :)

2019. dec. 24. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!