Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Német használt autó garancia...

Kingdefender kérdése:

Német használt autó garancia mit foglal magába?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy autót. Nem volt olcsó. 15000 euro. Persze én is hibas vagyok mert nem néztem át a szervizkönyvet. Most lenne épp nagy szerviz igényes az autó. Motor és váltó olaj stb stb... mivel így adta el nekem a kereskedő ezért ezt kötelessége ingyen megcsinálni vagy nekem kell érte fizetnem?

2019. dec. 26. 04:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A garancia a kötelező szervizekre sehol nem vonatkozik.
2019. dec. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Mivel karàcsony van az igazat kell mondani:

Figyelmetlenség àra az utólagos fizetés....

2019. dec. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha bele irnák az olajcserét, akkor is ki kellene cserélni a saját magad megnyugtatására.
2019. dec. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
100%
Csodás világ is lenne ha az éppen aktuális követkető nagy szervízt nekem kellene megcsinálni,miutan te megvetted tolem az autot.......
2019. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A qrva szervizigényes autóját.... Még olajat is kell benne cserélni. Szörnyű!!44!4
2019. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Német használt autó garancia"

Pfffff!

Lánykori nevén: átverés.

Más megfogalmazásban: nesze semmi fogd meg jól.

De hívhatjuk úgy is: már megint találtam egy palimadarat.

Árnyaltan: nem egészen tisztázottak a szervizelés körülményei.


Egyszerű szavakkal: hülyére vettek!

2019. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem hát köszi a válaszokat. Amúgy én fizetek pluszba audi szervizt 4 évig viszont a markaszervizbe azt mondták nem csináljak meg mert nem ott vettem. Hát mindegy ünnepek után felhívom a kereskedőt és ha nem csináljak meg akkor fizetek erte hiszen ez nem játék.
2019. dec. 26. 15:11
 8/11 veterán vas ***** válasza:

Ha tényleg csak olajcserékről van szó, akkor hanyagolnám a szakszervizt és a kereskedőt. Az elsőt az ára miatt, a másodikat a sumáksága miatt.

Inkább keresnék egy közeli műhelyt. (barátok, garázsszomszédok biztos tudnak ajánlani egy megbízható mestert)

A "szervizkönyv" illetve a "használtautóra garancia" kezdetű mondatokat pedig elfelejteném a következő 200 évre. ;)

2019. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olajat meg úgy cseréltess hogy ott állsz a kocsi mellett. Sajnos sok a sumák aztán ha az előző tulaj is régen cserélte meg most se cserélik ki tisztességesen akkor lehetnek meglepetések.
2019. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az lesz persze erre én is gondoltam. Szépen előttem fogják cserélni. Január 15en viszem az autót. Köszi a válaszokat.
2019. dec. 31. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!