Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Maserati nem női márka, ugye?

A Maserati nem női márka, ugye?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, csak most olvastam ilyen cikkeket, hogy a Maserati hódít a nők körében, meg ilyenek...

Konkrétan most a Maserati Spyderre gondolok. Az nem női kocsi, ugye?


2010. júl. 20. 19:05
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

Kedves utolsó és úgy általában kedves pasik!

A nőket egyáltalán nem érdekli a lóerő és hogy első- vagy hátsó- vagy összkerékmeghajtású-e!! Ezt sajnos az én párom sem érti :D:D Minket 2+1 dolog érdekel (tisztelet a kivételnek):

1.: kinézet/forma...ezen belül minél kerekebb, annál jobb (erre itt a Bentley példája, ami szerintem is álomszép)

2.: A színe :D

+1.: az, hogy mennyit fogyaszt, de ez is csak azért mert muszáj, hogy érdekeljen...


A Maseratti bármilyen gyönyörű is, nem női autó, de a BMW 1-es?? Könyörgöm! Nézzetek már rá! Ennél tipikusabb szaladgálós-gyereket oviba elvivős-bevásárlós-városi ügyintézős autót el sem tudnék képzelni egy jómódú, stílusos nőnek! Meg aztán sportautónak túl bumszli. Hogy miért van benne ennyi lóerő és miért hátsókerekes?

a) Néha a férjnek is kell vezetnie, ha az övé a szervízben van :P

b) A BMW-nél ez presztízskérdés...eléggé ciki lenne, ha nem lenne marha erős, és nem lenne tipikusan hátsó kerekes BMW létére.


A Porche Cayenne-ről meg csak annyit, hogy Amerikában a 16. szülinapjára minden (tehetősebb)kis csitri azt kap...Nézd meg az MTV Sweet 16 c. műsorát...az egyiknek még volt pofája azért rinyálni, mert nem olyan színű volt, amilyet ő akart :S Szóval én a Cayenne-t nem bírom elképzelni, mint férfi autót :D:D:D


Ja és még valami! Örök vita köztem és a párom között: Ezek a mini sport autók, mint az Audi TT, BMW Z4 (szívem két legnagyobb kedvence) vagy női, vagy nagyon incifinci kukijú, agyonszolizott, agyongyúrt, üresfejű, 150 centi magas, pénzes gorilla sofőrrel bírom elképzelni :D:D Bocsi, tudom, hogy elvileg ezek macsó autók meg minden, de nekem annyira nem azt a benyomást kelti!! :S:S Egy normális méretű férfi bele se fér :D Na jó nem, de majdnem ;)


21/L

2010. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
Utolsó alatt a 19:47-est értettem :)
2010. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Azért a Z4-ben én nem tudok elképzelni egy nőt sem. Viszont kabriókból alig marad olyan amibe férfiak is ülhetnek! Még szerencse, hogy utálom őket.
2010. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

19:29

Hát ja, eltaláltad. Ez most az álomautóm:)

Köszi a válaszokat.

2010. júl. 20. 20:37
 15/31 anonim ***** válasza:

19:29


Igazad van. Sajnos ma már nem igazán gyártanak valódi sportautókat.


20:29

Na igen. A TT és a Z4 elég nőiesre sikerültek. De ezekben nem tudnék női sofőrt elképzelni:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:

20:48! No jó, hát egy Caterham...amit eleve dirib-darabokban kapsz...én szeretek barkácsolni, de ezt tény és való, hogy nem nőknek találták ki :) Sokkal inkább a kistermetű angoloknak :D:D:D:D Nem is tudom hol láttam a múltkor...asszem a Totalcar próbálta ki, és a szerencsétlen műsorvezető nem bírt beleülni :P A harmadik linken az autó vitathatatlanul férfias azokkal a lámpákkal! Ilyen a Mitsubishi Lancer is: [link]


A 4. gyönyörűség meg már olyan földöntúli, hogy nem is tudnám nemhez kötni...inkább ufó autó, mint ember autó :D

2010. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

20:29!

Lehet, hogy szerinted a BMW 1 ovibajárós autó, de azért megnéznélek, ahogy a 306 lovas 135i-vel mondjuk kiteszed pici fiadat/lányodat, aztán míg integetsz egy rossz kuplungolás aztán 3x megpördültél :D


Mondjuk egy 116, 118, 120d még esetleg oké..


Nekem Bentley nem kéne :D

Annyira gyűlölöm az első hűtőrácsát hogy legszívesebben acélbetétes bakanccsak rúgnám szét :D

Olyan, mint vmi csirkeháló :DD

Ráadásul nem is szintbe van, hanem 2 centit beesve :D


Ha már szupersportkocsira lenne pénzem akkor vagy BMW M6 G-Power (ha jól emlékszem majdnem 100 millió, és 700 valahány lóerős, mert olyan formája van, mint a hetvenes években oly' híres E9-nek :)

Vagy pedig egy Aston MArtin V8, mert elegáns, szép, és mert annyira tetszik a segge, hogy mikor megvenném 3 napig nyalogatnám :D

2010. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:

Kedves 11:21! Nagyon tetszik a stílusod :D:D (kivéve talán az acélbetétes részt...szegény Bentley :( )


Na akkor egyezzünk meg abban, hogy az 1-es BMW motor és technika szempontjából sportautó, dizájn szempontjából kismamás-ovibajárós autó, a BMW pedig egy gyökér cég, amiért nem bír egy rendes vagy ilyen, vagy olyan autót összehozni. :D Én pedig meg ogok tanulni normálisan vezetni, igyekszem jól bánni a kuplunggal (bár mire odáig jutok lesz már normális, nem benzinzabáló automata elérhető áron is, és nem lesz ilyen gondom), igyekszem ku*va sok pénzt keresni, és csak azért is ilyennel fogom oviba vinni a porontyaimat :D:D:D Amúgy ha jól tudom, már gyártanak összkerekes 1-es BMW-t is...az már jó lesz egy nőnek? :P


A BMW E9-től meg az összes a 60-70-es évektől a 90-es évekig gyártott autók 99%-ától a hideg futkos a hátamon :S Az álom BMW-del: az M6 G-powerrel meg az a bajom, hogy a lámpái olyanok, mint a Hófehérke és a 7 törpéből Szundinak a szemei: tök álmos, és alig bír ébren maradni :S Bocsika, nem akarlak megsérteni, csak nekem pont ez jutott róla az eszembe.


De az Aston Martin.....istenem, az Aston Martin...azzal az autóval nem szállhat szembe semmi, de semmi az égvilágon!!! Aki megkomponálta ezt a műalkotást, az egy zseni! Nem csak műszaki értelemben, hanem művésziben is! Csak annyira már biztos nem leszek milliomos, és a gyerekeimet is elég ciki lenne azzal oviba vinni :D:D:D:D

Viszont most, hogy így nézem, eléggé hasonlít ez a V8 a kérdező Maserattijára :S:S Nézzétek csak meg:


[link]

[link]

2010. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Nem sértődtem meg :D

Nekem a BMW most az "autó" szó megtestesítője :D

De az Aston, az vmi műalkotás tényleg.

Vmelyik Bond filmből tetszett meg, amikor Pierce Brosnan szabdalt vele a jégen :D

Egyébként most milyen autóval viszed oviba a gyerekeidet? :)

2010. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

Jaaj egyenlőre még semmilyennel :D Még 21 vagyok, tanulok és sajna egy darabig még így is marad. Egyenlőre se gyerek, se kocsi....se pénz :D:D Ja és se jogsi :P De muszáj kitűzni valamilyen célt, mert anélkül kilátástalan az egész :S De nagyon optimista vagyok, és "tudom", hogy csak azért is ilyennel fogom oviba vinni a gyerekeimet!

De első kocsinak megelégednék egy kis használt Opel Corsával is :)

2010. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!