Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A tökéletes autó?

A tökéletes autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Autóvásárlás előtt állok én is. Szeretném leváltani 1.6-os Vectrámat egy erősebbre.Egyébként ez a kis Vectra csak azért jó mert nem fogyaszt sokat. Ugye ez most baj, mert drága a benzin és csak drágul. Konkrétan a kis Suzukis is elmegy mellettem. Mert én este jövök haza melóból És hát kicsit régen voltam fiatal(abb), (42F)de a versenyszellem bennem van 🙂 Úgyhogy kint nézegetemk autókat, mert kint van a testvérem és egy barátja, haza tudnák nekem hozni a kocsit ezt meg eladni. Szóval ha a lényegre térünk: 2000-2500€-ig kell autót vennem, ennyiből tudok. DE nem kell még egy 100lovas 💩talicska mint a Vectra. Egy minimum 150,170ló már elég (persze lehet több) 😀 Csak hát ezek kombináltban fogyasztanak 10 litert az meg rengeteg. Nézegettem drágábban, és ott pl. : Az Audi A4 2.0 TFSi motorral, 200lóerővel 7,5 literes fogyasztással. Tehát Majdnem ugyanannyi eszik mint az enyém 2x annyi powerral. de azok meg már nagyon drágák. Csak a benzinesek játszanak. De én kinéztem magamnak egy "sport" kombit. Egy ST220-as Ford Mondeo MK3-at. Ez mind szép és jó, árban is rendben van. A baj ott kezdődik hogy 11 liter kombináltban!! (akinek van tapasztalata róla az írja le mennyivel szaladgál) Azt hallottam hogy a BMW-nek a 2.2-es motorjai nagyon jók, ez igaz mert erősnés nyomatékos ám a fogyasztást egy 520i-hez (1998) 9.7-et ír. Kollégámnak egy egyszer volt ilyen motoros BMW-je, azt mondta nem evett annyit. Arra vagyok kiváncsi nektek mennyit fogyaszt (már akinek van). Tehát a végső kérdés: - Milyen autót vegyek 2500€-ig, benzineset, viszonylag erőset, kevés fogyasztással és családi autó legyen ha lehet (mint kétgyerekes apa)?- Mindenki válaszára számítok és várom őket minél hamarabb!

2019. dec. 28. 00:16
1 2 3
 1/21 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%

Nagyh , erős, olcsó, keveset fogyasztó benzines

Ilyen nincs

2019. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Honda Civic 1.6 VTi

Igaz hogy oreg auto de nagyon jol tartjak az arukat. 160 lovas de nem fogyaszt tobbet mint akarmelyik 1.6os. Viszont ha odalepsz neki akkor megindul rendesen.

Lehet hogy egy olcsobbat talalsz 2500 euroert.

2019. dec. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Legjobb választás szerintem az A4 lenne, de nem 2.0 TFSI-vel , hanem sima FSI-vel. Bőven elég lenne az is. Havernak olyan van az EOS-ába, nem panaszkodik rá....
2019. dec. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ezek a "kollegák"...

Egyszervolt holnemvolt egy időszámitásunk előtti 520i.

Ment mendegélt,egyszercsak úgydöntött,nem fog ő enni 9,7-et 100-on.

Dupláját fogja enni!🤣

2019. dec. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha a fogyasztás számit akkor ne benzinest vegyél.

Meg aztán ha ennyire számit a pénz akkor először nézd meg mennyi lenne az adója és a biztositása egy ilyen LE-snek.

Hova jársz te hogy egy 100 lovas kevés neked?

2019. dec. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Akinek telik majomra, ...
2019. dec. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kispolskit
2019. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A 90-es évek végén, illetve 2000-es évek elején megadott gyári fogyasztások nem éppen tükrözik a valóságot. 2005-ös 1.6-os Golf MK5-höz például 10 liter van írva városinak, holott max akkor fogyaszt annyit, ha direkt lámpától lámpáig padlógázzal mész.
2019. dec. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%

#8

Az akkoriban megadott fogyasztások közelebb voltak a valósághoz mint a mostaniak

2019. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, azt hívják meseautónak amit te keresel... 😂😂
2019. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!