Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az abszolút tökéletes autó...

Mi az abszolút tökéletes autó nekem?

Figyelt kérdés

Márka egyátalán nem érdekel, én tipikusan az vagyok, aki el akar jutni Aból Bbe a lehető legkevesebb gondal.


-Keret kb 2 millió kicsi fel, le mozgással.


-Fő cél: Napi 2x autópályán 20 km és Budapesten átszelni a dugókban. Nem mindennap használnám, de egy átlag nap így nézne ki.


-Nem célom 160nal BMWket gyalázni autópályán :)


-Nem kell nagy dolgokat szállítanom, van már egy nagy terepjáró a családban, ami minden ilyen igényt kielégítene.


-Fentarthatósága legyen lehetőleg nagyon olcsó, azaz kevés bezint fogyasszon, legyen megbízható és ha el romolna akkor legyen rengeteg ehez hasonló alkatrész, amit szimán olcsón megoldanak.


-Felszereltségre legyen átlagos, azaz legyen légkondi, meg normálisan működő központizárak meg ilyenek, hogy ne a legfapadosabb legyen. Tudom, már minden autót így gyártanak, de a keretembe használt autó lenne mindenképpen és ott még vannak ilyen csodák.


Miket tudnátok ajánlani?



2018. aug. 30. 14:04
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem ezert kar 2 milliot adni!Ettol sokkal olcsobban is vannak ilyen kis rohangálos autok!pl grande punto az 1.4-es 95lovas szivo benzinnel.....örök élet meg 2 hétig elketyeg ha viz olaj van benne,mellé még jol is néz ki!Kulonosebb tipushibaja nincs,max a kilincsben eltörő műanyag emelönyelv ami miatt kivulrol nem lehet nyitni az ajtot,de kb ennyi!Azt se horror javitani!Vagy ha erosebbet akarsz akkor van az 1.4t-jet...az mar turbos...120ló
2018. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom olcsóbban is lehet kapni, csak a 2 millió inkább arra van, hogy egy kicsivel újabbat vegyek, amiben lehet egy picel több élet van még és még kevesebb hiba lehetőség, meg kevésbé van lelakva átlagban.


Amúgy a puntókat én is néztem, nekem is tetszik. Egyszer vezettem, egyet és tényleg aranyos kis autó.

2018. aug. 30. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló céllal most vettem egy 4 éves suzuki splas-t 40000kmh-rel.
2018. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!