Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.7 CDTI H Astra levegős?

1.7 CDTI H Astra levegős?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fent említett autóm tegnap olyan hibát produkált, hogy 1-es 2-es sebességben indítás után 600 alatt volt a fordulat nem ment az autó csak dadogott és fulladt! Kis alapjáraton járatás után helyre állt és ment szépen mint előtte bár feldobta hibakóddal az EGR szelepet ezt menet közben kiütötte és meg is lett nézve a szelep teljesen jó. Aztán ma tankolás után félre álltam(autó nem lett leállítva) és ahogy tolattam volna ki megint nem volt erő az autóban lefulladt egyből...alig indult és másodszor is lefulladt...harmadik indítás után az alapjáratot hagytam és kicsit nyomtam neki a gázt a fordulat nagyon nehezen szakaszosan ért 2000 felé és elkezdte verni a füstöt!Ahogy elindultam olyan volt mintha le lett volna levegősödve az egész rendszer pedig negyedig volt a tank mikor rátankoltam de nagynehezen életre kelt. Szerintetek mi lehet a kocsi baja? Olyan mintha nem lenne nyomás nem akar pörögni a motor, de amikor sikerül elindulni vele utána gyönyörűen jár minden fokozatban.



2019. dec. 28. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy látszik nem a legjobb autók az opelok sem.

Itt olvasgatva már lassan több hibásat találunk mint bmw-ből.

DE az egr szelepet ki is vetted és kitakaritottad, vagy csak megnézted. Persze legjobb lenne kiolvastatni.

2019. dec. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A napokban volt szinte szó szerint ugyan ez a kérdés.

Diagnosztikával ha ránézel a rail-nyomásra egyből kiderül, hogy levegős-e vagy sem. Távgyógyítással, látatlanban nem lehet megmondani. De ha az egr-re dob hibát, akkor mért mindenképp máshol keresed? Takarítsd ki, vagy cserél(tes)d ki, akár egy bontottra! Hibakódot töröl(tes)d ki! És kiderül, hogy jó-e az autó, vagy tovább kell-e keresgélni. Ennek ez szokott lenni a normális menete.

2019. dec. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!