Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki DRZ 400-as motorhoz...

Suzuki DRZ 400-as motorhoz keresek hasonló enduró motort. Valami hasonló motort kellene nekem ajánlani. Közúton használnám. Nekem csak ezek a motorok jönnek be, vagyis az endurók! 188 cm magassághoz ez pont megfelelő. Milyen motorok vannak még?

Figyelt kérdés
Max 4-500 ccm3. Nagyobbat nem tervezek egyenlőre. Korátlan jogsim van, de én végigjárom a kategóriákat.

2019. dec. 28. 13:22
 1/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
A drz nagyon jó, szerintem ne keress tovább
2019. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Yamaha XT, XTZ 5-600-660, Suzuki Dr 600-800, Kawasaki KLR. Egyszerűbb ha felmész a Képes Motor oldalra, Endurók, szűrőbe beírod a köbcentit, stb, és kiad neked vagy 200-at
2019. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hej, pár éve én is így szerettem volna. Drz-m ugyan nem volt, de minden ismerősöm ajánlja. Rögtön beleugrottam egy Yamaha xt600e típusú motorba, mert valami megfogott benne.196cm magas vagyok. Most kezdem majd a 4. szezont vele. 2002-es évjárat, nem mai darab. De eddig meg vagyok vele elégedve. Mindennapi használatban van, napközben munkabajárás, hétvégén hobbimotorozás. A szokásos szervizen kívül, csak egy karburátor és legszűrő közötti gumicsonkra volt szükség. Viszonylag nyugodt motor, 1 henger nagy ccm. Ugyan ebből adodóan van egy kisebb rezonancia. Ami annyiban nyilvánul meg, hogy olyan 200km után (nekem legalábbis) meg kell állni egy pici szünetre, mert zsibbad a tenyerem.


Van némi kapcsolatom, egy 1994-es Kawasaki klr600-al is. Viszont az nagyendúróként a dombon van használva. Pár év alatt, csak a szelepszár, teleszkóp szimering, és a dobfékkel volt gondom.


Több a válasz mint kell, ajánlom a nagyobb motorokat is.

2019. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem yamaha xt660 as van. 2008-as. Szerintem ez is teljesen jó választás. Drz motoroknak nagyon fent van az áruk. Jobb xt 660-at kapsz a pénzedért mint drz t

Olyan nagyon sokkal nem megy jobban mint egy drz. Mert kb 50 kg vel nehezebb. 181 kg teljesen menetkészen. Míg drz 140 körül. Persze az is számít hogy drz nek van 8 literes tankja amivel megállhatsz tankolni 120 km utan. Míg xt nek van 15 literes. Elég tankolni 250 km után.

2019. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aprilia sxv/rxv 450/550 bár ezek versenypályára tervezett enduro/supermoto-k ezért sok odafigyelést igényel, de nagyon élvezetes vezetni
2019. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!