Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Családi autónak egy új Dácia...

Családi autónak egy új Dácia vagy használt nyugati hasonló árkategóriában?

Figyelt kérdés

A családi költségvetésbe új autónak egy Dacia vagy Fiat férne bele. Ennyi pénzért egy 8-10 éves használt autót lehetne venni aztán vagy visszatekerték vagy nem, vagy rohad 1-2 éven belül vagy nem...

Nem szeretnék közelebbi ismeretséget kötni sem karosszériással sem autószerelővel.


2019. dec. 28. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Daciát, de mi a kérdés?
2019. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Csak elvi valasz

Dacia

Indok: paràzol a régebbitől

Miért elvi?

Mert en nem vennek ennyiért autót...

Inkább 50 új itatot a disznók nak...

Ja nem a kacsàknak

2019. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Új. Egyértelmű.
2019. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mennyi a keret? Családi autónak a Fiat Tipo szerintem jó választás, elég nagy kedvezménnyel próbálnak tőlük a kereskedők megszabadulni, mert valamiért nem viszik őket. Használtautón nézegesd őket.

Nekünk Dacia Logan-ünk van szintén hasonló okokból. A franc se fog 3-4-5 milliókat adni totál átlagos használt autókért, kétes előélettel.

2019. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dacia , az csak új és egy ideig semmi baj vele.
2019. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Dacia azért adja olcsón az autóit, mert ők gyártják a legfapadosabbak járműveket az európai piacra, a Fiat meg azért, mert rohadtul meg vannak szorulva és muszáj eladási számokat produkálniuk a befektetők felé. Nem is kérdés, hogy Fiat. A Tipo és az 500L is ideális családi autó és a legfelextrázottabb Daciát is körberöhögik.
2019. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz hasznaltautot venni akkor egyertelmeun tipo, a dacia tized annyit se tud.
2019. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy új Dacia árából pont kijön egy max 3-4 éves Passat mondjuk, vagy fiatalabb kicsit olcsóbb mondjuk opel, németországból, lejárt lizinges autót kell venni.

Igen, van bennük 3-4 éves korukra átlag 150e km, pont annyi mint a 15 évesben. Véletlen nem?

2019. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem egy új Dacia árából pont kijön egy max 3-4 éves Passat mondjuk, vagy fiatalabb kicsit olcsóbb mondjuk opel, németországból, lejárt lizinges autót kell venni."


Az a baj, hogy nem kapsz 3-4 éves Passatot egy Dacia árából, de még 6-7 éveset sem... Én is sokáig ezt szajkóztam, aztán amikor autó kellett és komolyabban nekiálltam keresni akkor esett le az állam.

No meg nem fognak 150 ezerrel eladni egy Passat-ot, max mire ideér annyi lesz benne. A német sem hülye...

2019. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zebra3328 ***** válasza:
Szerintem már eldöntötted, hogy CSAKIS új kocsi jöhet szóba. Most már csak azt nézd meg, hogy melyiket tudod később FENNTARTANI. Értem ezen a kötelező szervizek költségeit, a biztosítási díjakat, esetleg a hitel törlesztést.
2019. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!