Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Családi autónak egy új Dácia...

Családi autónak egy új Dácia vagy használt nyugati hasonló árkategóriában?

Figyelt kérdés

A családi költségvetésbe új autónak egy Dacia vagy Fiat férne bele. Ennyi pénzért egy 8-10 éves használt autót lehetne venni aztán vagy visszatekerték vagy nem, vagy rohad 1-2 éven belül vagy nem...

Nem szeretnék közelebbi ismeretséget kötni sem karosszériással sem autószerelővel.


2019. dec. 28. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9 én meg hetente hordtam be autókat, akinek dolgoztam heti szinten bejött 5-6 autó, lejár a lízing, viszik helyette az újat, a "régi" meg megy egy központi telephelyre, ahol megveted akár te is. Veszik a németek is, lengyelek is kamionnal hordják. Egy titka van hogy nem max München-ig kell elmenni, hanem rá kell dobni még pár óra vezetést. Privatban elküldöm a weboldalt ha kell, aztán lehet valogatni
2019. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"#9 én meg hetente hordtam be autókat, akinek dolgoztam heti szinten bejött 5-6 autó, lejár a lízing, viszik helyette az újat, a "régi" meg megy egy központi telephelyre, ahol megveted akár te is. Veszik a németek is, lengyelek is kamionnal hordják. Egy titka van hogy nem max München-ig kell elmenni, hanem rá kell dobni még pár óra vezetést. Privatban elküldöm a weboldalt ha kell, aztán lehet valogatni"


Én ezt elhiszem, hogy ha valaki rászánja az utánajárást, meg bevállal olyat, hogy potyáar megy aki, akkor neki jó külföldről behozni. De őszintén szólva szerintem a vásárlók többsége olyan mint én, és nem akar napokat meg tízezreket-százezreket kidobni arra, hogy lehet hogy vesz egy kocsit, miközben nem beszél németül és az ottani ügyintézéshez se ért.

2019. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!