Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozza az alábbi hibajelens...

Mi okozza az alábbi hibajelenséget? Ígérem utoljára kérdezem, hátha épp egy szerelő olvassa. Mert nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Autó Opel Corsa D

-Alapjárat ingadozik, az autó benzinnel indul.

-Hideg indítás után néhány másodpercig fura pöfögés is hallatszik a motor felől és hiába adok gázt, alig gyorsul az autó.

KB fel perc után rendesen megy.

Diagnosztika:Gyújtás kimaradás a 4.hengerben

-Ha gázra átkapcsoltam, néhány km után motorhiba jel felvillan, és picit remeg az autó, nagyobb sebességben.

Injektorok ki lettek pucolva, gyertyák cserélve, de semmi javulás...

Tudna valaki segíteni?

Ígérem utoljára kérdezem és köszönöm aki segít.

Vagy ajánl egy jó szervizt.


2019. dec. 29. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Eldönthetnéd végre milyen autód van!
2019. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kompressziót mérettél már?
2019. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából leírtad a választ. 4es henger égéskimaradás. Ez lehet trafó, befecskendező, vagy a 4es henger mechanikus hibája. Én mérnék egy kompressziót és szükséges lenne egy nyomás eszteség mérés is. Ez kizárná azt hogy a motornak szervi baja van e. Mondjuk nem értem hogy a kolléga ezt a műveletet miért nem végezte el a gyertya csere után. A gáz üzemmódban fellépő hibakód ugyanez?

Egyébként merre laksz?

2019. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ha valaki először olvassa ezt a trollt:

VOlt már G és H Astrával ugyanez a kérdés, most épp Corsa D-vel teszi fel.

Nem kell komolyan venni, aranka39 reinkarnációja, csak kicsit gyengébb képességű. Ha nem kap válaszokat, megunja előbb-utóbb...

2019. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
31%
Esztike jól bevásároltál az opeljeiddel,higy mindegyiknek ugyan az a baja.....nem unod még egyebkent ezt a kerdest tenyleg mindig mas tipussal eloadva??
2019. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Döntsd el milyen autód van, kezdesz nagyon unalmas lenni.
2019. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!