Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a velemenyetek a merci...

Mi a velemenyetek a merci b180 autorol?

Figyelt kérdés

#Mercedes #B 180 #b180
2019. dec. 29. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Zoldseges merci?
2019. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy rossz kategóriába írtad a kérdést 😃

De jelentem, és átfogják rakni neked 🙂

2019. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha van vonóhorog akkor lehet vele az út szélén utánfutóból dinnyét árulni. Amúgy jók voltak a régi mercik, de már lelakták őket és eljárt felettük az idő. Mára már bmw 320 kategóriás hülyegyerekautó. Nem baj ha szétesik de a sunáknak bejön mert ott a merci emblema a motorháztetőn. Meg lehet mellette cigizni bömbölő diumdisu zenével meg sparos energiaitallal a tesco parkolóban
2019. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Francnak se kéne. Már csak azért se mert mecedes.
2019. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy bocsánat mert most esett le hogy ez nem is az a merci amire én gondoltam de akkor se tetszik
2019. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
76%
Van legalabb ugyan olyan szar es szerelhetetlen mint az A osztály.....szóval remek vétel orális szexhez
2019. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Tökéletes anyuka-Mercedes. Még mindig inkább egy B-osztály, mint egy GLA. Mondjuk semmivel sem tud többet, mint egy KIA Venga, de hát bizonyos környékeken kinézik az embert, ha nincs legalább egy háromágú horogkereszt az autó orrán, úgyhogy oda kötelező.
2019. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát, én nem azért kérdeztem, hogy milyen, hogy csak azért kéne mert merci, és az milyen menő, hanem mert 1-1,5 éven belül már cserélni szeretném az autóm. Külsőre pedig nagyon tetszik, és csak két ember van az ismeretségi körömben, akinek ilyen van, ők jó véleménnyel vannak róla, de kíváncsi lennék más véleményekre is.

Na, persze, nem azokra, akik azt írják, hogy már csak azért se mert merci, meg akik nem is tudják, hogy melyik autó.

A többieknek köszönöm. :)

2019. dec. 30. 16:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a Kia venga is tetszik, majd utánanézek.🙂
2019. dec. 30. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!