Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes G osztály mennyire...

Mercedes G osztály mennyire gengszteres autó?

Figyelt kérdés
Terepezni lehet vinni egy G65-öt mondjuk?

2019. dec. 30. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most gengszteres autó kell, vagy ami jó terepre? Vagy gengszteres terepen is jó autó?

Mert a gengszterség (mondjuk mucsaröcsögén kissé béna megnevezés) nem pont autón múlik. A terepezők meg nem pont gengszterek. Szóval mit akarsz mennyiből meg minek?

2019. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én semmit, csak felvetődött a kérdés.
2019. dec. 30. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, gengszterverda lett, ráadásul nem is kispályásoké
2019. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most életembe első alkalommal láttam G Mercit Kaposváron, pont pár perce, gondoltam is, hogy milyen kokó/prosti party veszi itt kezdetét majd, lehet azért mert három hete volt egy drogfogás, gondolom megnyílt a piac más retkeknek és most jönnek ünnepelni eme alkalomból. Szóval elég gengszteres ha én aki egyébként nem kombinál ilyeneket mégis erre gondol.


G Merci pedig egy jó terepjáró, anno a tv-be volt még a totalcar és ott volt, hogy Nívát húzott ki a G Merci. :)


Ez olyan meglepő volt nekem mint tegnap, hogy őzikét húzott ki a Rába a sárból, pedig John Deer nem egy vacak.. de hát a Rába mindig rendet tesz.

2019. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Terepgengszter🤣
2019. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
68%
Egy iLyen G osztály amg-től jobbat terepre el sem tudok kepzelni...
2019. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mészáros Lőrinc is G-vel jár, szóval bizonyítottan gengszter autó.
2019. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg M. Ricsi és K. Sylvie is
2019. dec. 30. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!