Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999-ben gyártott Suzuki...

1999-ben gyártott Suzuki Swiftbe lehet tankolni az új, E10 benzint?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

#10 Milyen kotla autót tartunk fel és hol ?? 😏Nekem is suzuki swift van. Én pl nem tehetem meg, hogy vegyek újabbat.

Lehet, hogy nem mai autó de még máig tökéletesen működik semmi baj nincs ezzel az autóval.

1.0 hoz képest jól is megy.

2020. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Havernak is 25 évesen 2002-es Swift van munkábajárósnak. 4 éve dolgozunk együtt, még sose késett el, mert cserbenhagyta volna a kocsi. Inkább járnék ilyennel mint egy bármikor tönkremenő BMW-vel.
2020. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1993 után gyártott swift ekbe a gyár is engedi,


Amugy sokan felesbe nakolva jártak E85 ös benzinnel régi swiftel és sose volt semmi baja, max kicsit gyengébb a teljesítmény


Amugy tényleg fárasztó eza sok E10 es kérdés.

2020. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem mindegy abba a fostalicska swiftbe mit tankolsz? Egyszerű mint a faék, a karosszéria már szét van rohadva, piaci értéke nincs. Te meg azon aggódsz, hogy az E10 megeszi e a gumi alkatrészeket.
2020. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!