Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorkerékpár vásárlás után...

Motorkerékpár vásárlás után mit kell/ mit érdemes megcsinálni?

Figyelt kérdés
Most vettem meg az első komolyabb 4T motoromat, egy Honda CB 600 Hornetet és nyílván elviszem szerelőhöz, de érdekelne, hogy mire számítsak, mit szoktak ilyenkor megcsinálni?
2020. jan. 1. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Olajcsere szűrőkkel az egyértelmű, meg egy karbiszinkron, az első teleszkóp szimeringek is cserések, ezen kívül mire számítsak még?
2020. jan. 1. 15:39
 2/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Olaj és szűrők cseréje, fekfolyadék, hűtő folyadék., Gyertyák.. Ezeket én alapból cseréltetném.

Aztán szükség esetén amit köll..

Nem olcsó hobbi... Bár talant a repülés drágább... Valami eszközzel ténylegesen vagy valami "cuccal" virtuálisan. ...

2020. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eddig említetteken kívül érdemes még egy vezetéstechnikai tréninget is megcsinálni :) Az mindig hasznos. Én évente 2szer megyek.
2020. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam rá én is, főleg mivel a korlátlan jogsit is csak most kezdem.
2020. jan. 1. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megvizsgálnám a felfüggesztéseket: lengővilla vizsgálat, teleszkóp olaj, esetleg rugók cseréje.
2020. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!