Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik felemelőbb?...

Szerintetek melyik felemelőbb? Élményautózni nyitott tetővel vagy motorozni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mivel motorozni félek, ezért inkább a nyitott tető. :)


Bár engem jobban feldob egy IFA, de kinek mi. :D

2020. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Nyitott tető. motorozni felemelőbb egy durvameleg bőrruhában sisakkal a fejeden? mondjuk a chopperezés a rohamsisakkal még határeset.
2020. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Autózni!!


Szerintem csak az motorozik, akinek nem telik autóra vagy megunta az életét.

2020. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kérdésedből lehet sejteni, hogy melyik választ szeretnéd hallani.

Én azt mondom, attól függ. Teljesen más műfaj a kettő. A motorozásnál jobb érzés, hogy szabadabb vagy. Érzed a szelet, illatokat, stb. Egy motor általában jobban is gyorsul.

Az autózás meg kényelmesebb, biztonságosabb. Körbevesz a kaszni, légzsákok, kényelmes masszázsfotelben ülsz. Télen van fűtés, nyáron klíma. Ez is adhat élményt függetlenül attól hogy van-e tetőablak vagy nincs.

2020. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
60%

Motorozni....

Kapucnis autó? Az mà milyen ciki...

2020. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Négyeske! ezeken a mondatokon mindig felröhögök. szabadság érzése egy szűk sisakba szuszakolt fejjel, bőrruhába rohadva egy nyári estén 30 fokban?

Kocsiban tető le, feletted csak a szabad ég, bár a régi kabrióknál ez jobb, a maiaknál telibe a szélvédő alatt ül az ember, a régieknél látótérben van a szabad ég, Mondjuk egy Miatánál.

2020. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a motorozás összehasonlíthatatlanul nagyobb élmény, de csak ha vetted a fáradtságot és évek munkáját tetted abba, hogy élvezni tudjad. Valaki írta, hogy az vesz motort, akinek nincs pénze...:D hát én nagyon az ellenkezőjét gondolom..
2020. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

# 6!

"Hatoska", akkor jó röhögcsélést! Nem tudom milyen érzés bőrruhában lenni, mert soha nem motoroztam. Azt gondolom, hogy a menetszél azért hűt, de lehet hogy tévedek.

Azt viszont tudom, hogy mikor biciklivel csak 50km/h fölé gyorsulok, valami szép erdős lejtős úton, teljesen más érzés végiggurulni, mintha ugyan ilyen tempóval autóznék. Ne érts félre, autózgatni is szeretek, de más, nem ugyan olyan. Motorral ugyan ez, ami 3 mp alatt már 100-on van, jobb a tapadás, jobb a fék, a ruhán kívül nincs semmi körülöttem, még másabb érzés lehet.

Kabrióm se volt még, csak elektromos napfénytetőm. De az autóm se egy élményautó. A maga szerény kerek 200 lóerejével inkább csak egy fürgébb utcai autónak mondanám.

Oké, elfogadom, hogy te a kabriózást szereted jobban. Nem vagyunk egyformák. Elég lett volna ha ezt az egy mondatot leírod. Ellentétben veled, emiatt nem foglak se téged, se mást fikázni!

2020. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is a motorozás a nagyobb élmény. Aki a motoros ruhával jön mint ellenérv, az valószínűleg soha nem motorozott még, amivel semmi baj, de ne ígélkezzen, amíg nem tudja, hogy mit hagy ki. Az meg határozottan nem igaz, hogy az motorozik, akinek nincs pénze, a motorozás elég drága hobbi.

Harmadiknak üzenem, hogy 2 autóm van, mellette motorozok, csak hogy ne aggódjon értem.

2020. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Semmi szabadság nincs a motorozásban. Nyakig beöltözve, agyonprotektorozva, rádión keresztül beszélgetni az utassal... Ez nem szabadság.

Az a szabadság, mikor egy szál fürdőnaciba beülünk a tragacsba, nyomok egy gombot és tető, ablak eltűnik. Aki még nem próbálta úgyse érti.

2020. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!