Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire volt jófogás a...

Mennyire volt jófogás a jelenlegi (használt) autód?

Figyelt kérdés

Az érdekel, itt a gyakori népe között, ki járt a legjobban ár-érték arányban? Mennyiért vettél, milyen autót, és miért érzed jó fogásnak?

Kereskedésben, vagy magánszemélynél akadtál rá?


2020. jan. 3. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Semennyire. Ugyan ennyiért sokkal jobb állapotú kevesebb lóerőst tudtam volna venni kevésbé népszerűbb márkából
2020. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
1 éve 5 millióért egy 2016os talisman 1.6dci-t sikerült vennem 40ezer km-rel,semmi gond nem volt még vele!Magánszemélytől vettem,nem azért adták el mert nem szerették/szar volt,csak sajnos a tulaj meghalt,és a felesége pedig hamar túl akart adni rajta!
2020. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán.

3,6m volt Németben, mire forgalomban lesz, eléri a 4m-t. Itthon ennyiért eladhatatlan..Kénytelen leszek sokáig hasznáni.


Az ezt megelőző szaladgálós autó kb 500ban állt meg, annyit rá is költöttem, de szerethető volt.


Egy másik, ami megvan 400 000ért vettem, törötten, 2,5m lett, mire forgalomba került.

2020. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Októberben kellett egy SOS autó, helyben, max 300ért friss műszakival. Vettem egy 323f mazdát. Azóta is megy. Beleraktam 13ezer kilómétert. Nem vészesen rohad, motorja egyben van eddig és megy. Futóműve viszont kacat. Az egészet fel kéne újítani ami bőven több mint az autó értéke. Számomra jó vétel volt mert a motorja egyben van és tudom használni. Ha más vette volna meg akinek komolyabb céljai lettek volna már más a tészta. Neki valószínűleg nem.
2020. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó használt autómat 2011-ben vettem. Egy akkor 6 éves dízel H Astrát. Kívül-belül teljesen újszerű állapotban volt. Felszereltsége gyakorlatilag full volt, az aktív kanyarkövető bixenon fényszórótól a félbőr belsőn át, az elektronikus csillapítású gyári sport futóműig. Nem import autó volt, hanem itthoni első forgalomba helyezésű.

Kereskedésben akadtam rá, ahol bizományban volt beadva. De felkutattam a tulajt, végül tőle vettem meg, akitől megkaptam az autó teljes szervizdokumentációját új korától.

Szerintem nem jártam vele rosszul. Sokat hajtottam, ennek ellenére nagy gondom nem volt vele. Vétel után sem derült ki semmilyen turpisság, vagy rejtett hiba. Akkor 1,3 MFt-ért vettem. Most 9 évvel később is 1 M körül adnak ezért a típusért. Tehát szerintem akkoriban nem volt sok érte amennyit fizettem. Szerettem azt az autót, az én igényeimet abszolút kielégítette.

Ez után már csak új autót vettem.

2020. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
0%

Nem annyira volt jofogás... De büszke vagyok a mellé nyulasomra...

Corsa B kereskedés ből, de bizomanyos.

290 volt, '14 novemberben.

Kapott 4 új gumit, új fékeket elől hátul, új vezérlést, új hengerfej tömítést..

Szóval sokba van már...

2020. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

240 ezerért vettem a kilométerállás relatív mert öt éve használom már és már húszéves elmúlt. Eddig kb 70 ezer km-t raktam bele, és kopó / csere alkatrészekre (javarészt futómű) olyan 140 ezret költöttem az öt év alatt.

Eddig sosem hagyott cserben a vásárlástól számítot 3 évig hozzá se kellett nyúlni, és nyáron elvan a maga 4-5 télen a 6 literével városba.

Tökéletesen elégedett vagyok!

Többet nem is érdemes kocsiba ölni, inkább még egy olcsó autót fenttartani, így több "lábon" állni!

2020. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Daihatsu 98 as évjárat kereskedésből.

Elégedett vagyok vele!

2020. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2 hónapja vettem egy suzuki ignist 390-ért


kuplung csere van még hátra illetve pár apróságnak tűnő dolog, aztán ki tudja...

elvileg 500ba max 550-be átírással mindennel együtt meg kell állnia az új alkatrészekkel együtt...


ha ennyibe megáll, és még 2-4 évig nem sokat kell rá költeni, akkor jó vétel volt... valószínűleg el tudom majd adni 4-500 között az autót, ilyen típust akartam, de ami patika állapotú, sőt, sok az új állapotú is, az 1 millió ft felett van, ami azért már elég sok egy 10en éves ignisért

2020. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de egy patika ignis 200e km-el az még mindig 800 ezer vagy több
2020. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!