Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift Sedan 1.6 GX...

Suzuki Swift Sedan 1.6 GX vásárlása 250. 000 forintért szerintetek? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

A kocsit ismerőstől venném, aki karban tartotta. A kocsi 1998-as évjáratú. Városi közlekedésre használnám Budapesten belül, néha az Alföldre mennénk le vele.

Szerintetek megéri megvenni? Hány évig használhatók még az ilyen típusú autók?



2020. jan. 4. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyi műszaki van rá.

250-ért ne várj csodát,ne is költs rá túl sokat.

Ha egy évig kihúzza gond nélkül,már megérte

2020. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az 1.6-os alkatrészei picit drágábbak mint az 1.0 és az 1.3 autóké. A rozsdára kell figyelni, mert tuti rozsdásodik már, hiába volt garázsában tartva. Amúgy megbízható, jó autó volt még a maga korában. Most nem tudom milyen lett...

Anno én is majdnem vettem egyet, de elvitték az orrom elől. De ennek kb. 10 éve....

2020. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ha nincs menthetetlenul szetrohadva vedd meg....akkor olyan nagyon rosszul nem jarhatsz vele
2020. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi automatában vettünk ilyent, a mai napig bírja. ha a rozsdára ügyelsz, akkor örökké tart, meg egy napig.


Ballagj be egy suzuki szervizbe, és a forgalmid alapján megmondják, volt-e visszahívva valamiért. Ha igen, és ez az autó még nem jelent meg, akárhány év múlva is díjmentesen javítják.

Több suzukink is van, nem emlékszem melyiken volt visszahívás.


Amúgy vedd meg bátran. Szinte ingyen adják.

2020. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jan. 4. 21:25
 6/6 danika04 válasza:
250ért max biciklit veszel
2020. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!