Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a fényszórót belerakhatom...

Ezt a fényszórót belerakhatom az autómba?

Figyelt kérdés

gyárilag ilyen van: [link]


az lenne a kérdésem hogy büntetnek és szabályos e ha ilyet rakok helyette?!: [link]


2020. jan. 5. 21:32
 1/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
48%
Szabályos
2020. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lett lepontozva a nyakas, pedig jót mondott. A két fényszóró között csak az a különbség, hogy az egyiknél fekete a foncsor körülötti keret. Mindkét típusú lámpával szerelték gyárilag az Astrákat, tehát ha valakinek a fekete jobban tetszik, gond nélkül cserélheti.
2020. jan. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyik ha jól látom gyári Hella, a másik egy utángyártott, fekete keretes típus. És ha minden igaz utóbbiba is ugyan olyan halogén izzók valók.

Ránézésre jó ez is. Ha E-szám van a búrán (képről nem látszik), akkor nem köthetnek bele. Én dobnék egy e-mailt a boltnak ezzel kapcsolatban. Az a biztos.

2020. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem szabályos, de aztán kitudja. Bármi ami nem gyári, és nem kiegészítő szerepet lát el (pl gumiszőnyeg, üléshuzat) abba simán beleköthetnek. Ha neked egy nem gyári méretű felni van fennt akár, abba is... Led sem lehet helyzetjelzőben. Ha neked gyárilag halogén izzós lámpád van, nem rakhatsz bele Xenont. Sőt, valakivel b*ziznak még gyári bodykitek miatt is. És hiába mondod hogy "deez gyári öcsém".


Kimész az utakra, szerintem minden 10. autón van olyan módosítás, ami nem szabályos. Gondolok itt felnire, ordító kipufogókra, olyan izzókra amitől megvakulsz, ablak sötétítések, ültetések, ilyenek.

Kérdés, hogy nem veszik észre / leszarják.


Kérdezz rá az autósboltnál, aki árulja a lámpát, az a tuti.

Elég fifti-fifti a dolog. Nem lepődnék meg, ha egy műszakin ez a lámpa fennakadna, vagy egy rendőr kiszúrná.

2020. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fekete keretes TYC típusú fényszóró egy teljesen elfogadott Taiwani utángyártó cég terméke. Ennek megfelelően E-jellel és gyári paraméterekkel rendelkezik. Hazánkban ez az egyik legtöbbet forgalmazott utángyártott lámpa típus.
2020. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Írtam emailt elvileg szabályos. ezt írták:


Amennyiben mindkettő egyformán feketére lesz cserélve nem okozhat problémát.


Abban az esetben lenne probléma, ha a két fényszóró háttere nem lenne egyforma színű, ami itt jelen esetben az eredet szürke és kiválasztott termék pedig fekete.

2020. jan. 6. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!