Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tudom lekapcsolni a...

Miért nem tudom lekapcsolni a távolsági fényszórót a motoron?

Figyelt kérdés
Suzuki TUX 125-ös motoron tegnap este mentem, bekapcsoltam, hazaértve leállítottam a motort. Ráadtam a gyújtást, elindítottam, felnyomtam a tompítottat,de ugyanúgy csak a távolságival megy, hiába nyomom a gombját hogy kapcsoljon ki. Esetleg valami ötlet? vagy szedjem szét a kormányrészt, hátha beragadt?

#motor #lámpa #bekapcsolás #Suzuki #nem kapcsol ki. tux
2019. márc. 8. 08:58
 1/3 veterán vas ***** válasza:
76%
Nem ismerem ezt a típust, de vagy a kapcsoló égett össze, vagy a relé tapad le. Az említett pontokon, a kábelcsatlakozás oldása, választ adhat rá.
2019. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát a baloldalon lévő kapcsolót szétszedem ahol van, és megnézem, nincs-e eragadva a csatlakozó?
2019. márc. 8. 11:15
 3/3 veterán vas ***** válasza:
67%

Úgy kezdtem: "nem ismerem ezt a típust".

Ez annyit tesz, hogy lövésem nincs, hogy bal oldalon vagy jobb oldalon található, és hogy mivel van még egy áramkörön.

Szóval nem kell szétszedni, csupán a csatlakozást széthúzni, ezáltal a két hibalehetőségből közül az egyiket kizárni.

/egy általános hibakeresési szisztémára gondolok/


Teccikérteni? ;)

2019. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!