Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ha 2021-től 2026...

Szerintetek ha 2021-től 2026 ig tanulnám az autószerelő szakmát megérné hosszútávon?

Figyelt kérdés

Ugye most jön az elektromos autó, fejlesztések és szerintem nem igazán lenne értelme! Persze kb. még 20 évig lesznek belsőégésű motorok! Ti hogyan vélekedtek erről?

Esetleg milyen szakmát ajánlotok?



2020. jan. 5. 22:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
#9, ez a fajta elektromos autó koncepció zsákutca és ráadásul rohadtul környezetszennyező, lehet, hogy 20 év múlva sok elektromos autó lesz, de mind döglődni fog vagy más koncepcióval fog működni...belső égésű motorosból meg még bőven fog furikázni Európában is, Afrikát, Ázsiát, Észak- és Dél-Amerikát ne is említsük
2020. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

400 ezer alatt sem pusztulnak el. Persze az olajlobbi egy külön károgókórust fizet, akik halomra írják a "szakcikkeket". A villanyautó már bizonyított, és a töltőhálózat is. Napi szinten használható, élhető.

De nem baj, korlátolt emberek mindig voltak, a kutya ugat - a karaván halad. Ideböföghettek bármit - irreleváms. Ti még 20 év múlva is károgni fogtok, nekem pedig igazam lesz, mármint abban, amit írtam, hogy mi lesz 20 év múlva.

2020. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Olajlobbi, ja persze meg kiépített töltőhálózat


Azzal azért tisztában vagy, hogyan állítanak elő és semmisítenek meg akkukat? Hogyan állítják elő az elektromos áramot?

Meg jönnek az idióta Greenpeaces zöldek és Paks 2 ellen tiltakoznak mikor jelenleg az ország elektromos igényének 43 %-t Paks biztosítja, a többit részben elavult szénerőművek.... tudom, napenergia meg szélenergia ... kár hogy a nap és szélerőművek előállításához is energia kell ill a vonuló madarakat megzavarja mindkettő, nem mellesleg ezen az éghajlaton szart sem érnek


De az álszent környezetvédők szerint megoldja a problémát, ha saját zacskóba tesszük a krumplit és elektromos autót használunk.


Greenpeace épp most tiltakozik már megint hülyeség miatt, amit nem értenek,


[link]

2020. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"400 ezer alatt sem pusztulnak el. Persze az olajlobbi egy külön károgókórust fizet, akik halomra írják a "szakcikkeket". A villanyautó már bizonyított, és a töltőhálózat is. Napi szinten használható, élhető."


érdekes, hogy eddig elektromosban csak városi hobbiautókat láttam, de pl még futárt taxit kisvállalkozót soha

vajon miért?

és miért kell télen kabátban autózni? csak nem azért, mert a fűtés is aksiról megy?

2020. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Esetleg tudtok még megbízható, jól fizető szakmákat ( megbízhatóság alatt arra gondolok hogy van jövője)?

2020. jan. 6. 19:00
 16/20 A kérdező kommentje:
És igen, karosszéria, fékek, alváz, kormány, szoftverhibák stb. elektromos autónál is jelen lesznek de ezekkel általában nincs nagy gond. Persze új ill. jó állapotú, szépen karbantartott autónál is minimális, v. nincs hiba a motornál, de mégis sok autónál ennél van a probléma. És ez eltűnik nagyjából, nyílván ott a villanymotor, de az teljesen más konstrukció, és elve is más tehát kicsi a meghibásodás eséje. Igen , persze itt is beszélhetünk szarul karbantartott autórol, de mégis.
2020. jan. 6. 19:06
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is az a vélemenyem, hogy az autószerelő, autóvillamossági szerelő kombó lesz a sláger szakma, meglehet idővel össze is olvad a kettő.
2020. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az elektromos vs hagyományos autó vitáról visszatérve: én pont az autóvillamosság (vezetéstámogató rendszerek, vezérlők stb) fejlődése és az elektromos/hibrid autók terjedése miatt mentem el villamosmérnöknek. A járművek/járműelektronika érdekel, van lehetőségem erre specializálódni.

Ha marad erőm a BSC után, jelentkezem egy járműmérnöki msc-re.


Ideális esetben ez "csak" 6 év tanulás, viszont szerintem időállóbb végzettséget ad!

F

2020. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Mickbro ***** válasza:

Igen.

Fogorvos.

2020. jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sírásó
2020. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!