Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Munkásautónak inkább Audi 80,...

Munkásautónak inkább Audi 80, vagy Ford Mondeo Mk2? Mindenképpen nagy kényelmes kombit szeretnék.

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Audi 80??? Azt kb. 25 éve nem gyártják. Ne vegyél olyan öreg kocsit! Marad a Ford.
2020. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azok meg rozsdásodnak nem?
2020. jan. 6. 17:59
 3/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Az öreg Audi nem rozsdás??
2020. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem
2020. jan. 6. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy nem...

De amúgy szinte mindegy, itt inkább az állapotra figyelj, még az Opel Omega is szóba jöhet esetleg. Én a dízeleket kerülném, benzinesből még talán ki lehet fogni jót, ami nincs porrá rohadva, de nem az 1-200ezres kategóriában.

2020. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én is a Ford mellett döntenék...... Szerintem fenntartásilag is olcsóbb, pláne ha munkásautó.
2020. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 2-es Mondeom 1999/07. havi, és kezdettől az enyém. Egy szép, 2.5-ös elpusztíthatatlan motoros kombi. Nem költöttem rá 20 év alatt 1milliót szerintem. 20.000km-ként vittem szervízbe, de ilyet ma szerintem már nem találsz. Most az enyémben 249.953km van, napi használatban. Akkori vételára 5.900.000 volt ha jól emlékszem de ma kb 600.000-ért lehetne eladni. De elég a sajátom bemutatásáról, mindenképp a Fordot vedd 😀 Számomra egy óriási nagy autó kívül belül. És nagyon tartós! Ma nagyobb karcokkal ellátott munkás - és vagy - teljesen elhasznált, elhanyagolt Mondeot találsz. Ami még mindíg bírja! Nagyon kényelmes, el lehet benne férni és még a pakolás is öröm benne 😀 Lehet még szép darabokat találni, de azom elég ritkák. Egy baj van a 2.5-össel. Ha valami elromlik, akkor szinte ki kell emelni a motort, mert nincs hely, akkora a motor. Nekem legutoljára Generátor kellet cserélni, nem volt könnyű beférni oda. Megéri drága alkatrészeket venni mert minimum 60.000km-t menni fog vele. Összességében Audi 80ból tiszta darabot nem találsz, és a Mondeo nem rozsdál annyit mint az Audi. Mára mindkét autó igazán ritka és keveset látni belőlük. És a Mondeo néz is ki valahogy 😀
2020. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!