Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vegyek? Melyik autó éri...

Mit vegyek? Melyik autó éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni külföldről. Megéri kimenni érte ha valamelyik nagyon tetszik. (Feltétel: benzines, 2000-2500€)


Amiket én néztem:

-Ford Focus MK2 (Ez viszonylag jó árban van)

-Ford Mondeo MK3 (Erről azt hallom rengeteg hibája van és az egyik leggyakoribb autó itthon)

-BMW 320i Touring (Nekem nagyon tetszik ez az autó, formás de mindenki azt mondja "Ne vegyél sz💩r f💩stalicskát mer' hátsókerekes!"

-Mazda 6 2.3 Top (Ez a belső miatt fogott meg. Nagy motor, 163 Lóerő, Bose hangrendszer, Beépített navigáció)

-Renault Laguna Grandtour MK2 (Ez tetszik talán a legjobban, egy 2.0-es motorból kitelik 135 Ló, és nem eszik sokat. Lehet találni szép példányokat már Beépített navigációs rendszerrel.)

-Opel Vectra C 2.2 Caravan/GTS (Nekem jelenleg egy 1.6-os B-s Vectrám van. Sokan azt mondják a C-s Vectra a jó választás de nem értem miért. Nincs benne semmi különlegesebb dolog. A GTS a sportfutómű miatt érdekelne mert ahogy én stílusomhoz nem lenne rossz, főleg a Vectrával egyszer majdnem felborultam a körforgalomban 😄)

-Hyundai Sonata (A Laguna mellett egyértelműen a kedvencem. 2.4-es motorja 163 lóerót generál, kevés fogyasztással. És én ritkán látok Sonatat az utakon.

-Ford Mondeo MK2 (Ő volt az autóm a Vectra előtt. Nagyon szerettem azt a verdát. 92.000-el vettem még 2005-ben, 2.600.000-ért egy 1.8-as Turbó dízel motorral. Elvileg alapból egy 2.5-ös V6-os Ghia felszereltségű autó volt, de az első tulajnak túl sokat evett ezért kicserélték. És mi lenne ha szereznék mégegyet? Nyilván nem ugyanolyat, mert sajnos Ő totálkáros lett egy Autópályai incidensbe belekeveredve. Nagyon hiányzik nekem az az autó de azt mondják inkább hagyjam azt a 22 éves kisautót)

-Megfordult még bennem a B6-os A4-es Audi is. 2.0 FSI motorral 150 Lóerővel és kevés fogyasztással élhető lehet.


A kérdésem az, hogy mi a Ti véleményetek.

Ti melyiket választanátok.

Esetleg van olyan autó ami nincs a listán és nekem megfelelő lenne.


Mindenki válaszára számítok, és várom minél hamarabb!



2019. dec. 28. 15:37
 1/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
76%
Kint kolbaszbú van a kerítés... Barmelyiket hozod jól jársz...itthon mind dragabb.....
2019. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nekem eddig csak mazdám volt azt tudom ajanlani. A kopo alkatreszeken kivul soha, semmi bajuk nem volt. Kell nekik egy alvázvédelem, meg neha kicsit szomjasak, de amegbizhatosag mintapeldanyai.
2019. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy, öreg autó olcsón. Ajajj, itt lehet készíteni a szopóálarcot. Ha az előző autódra tudtál 2.6 M-t szánni akkor most miért akarsz negyedannyiért ugyanolyat venni? Fukar vagy vagy csak elfogyott a lóvé? Csodák csak a mesében vannak, ezek már mind levedlett jószágok, már nem a néhány éves fiatal Mondeo színvonalát fogod visszakapni egyikkel sem. Ha elmúlattad a vagyonodat akkor tessék szembenézni a pénzügyi valósággal, hogy ha csak ennyit tudsz autóra fordítani akkor nem egy nagy luxusszedán lenne az ideális választás, hanem mondjuk egy Daewoo Matiz vagy Suzuki Swift.
2019. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BMW, Mazda, Renault. A többi hulladék.
2019. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!