Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó walbro cv- S karburátor...

Nyakasparasztgazda kérdése:

Robogó walbro cv- S karburátor membránjàt érdemes beaztatni a tavaszi indítás előtt? Ezzel segítve a felpuhulasat?

Figyelt kérdés
Ezzel a kérdéssel befejezem a pontgyűjtő akciomat, mert egy két nap sikerült kategória első nek lennem. Ezzel megdőlt az az elméletem, hogy fizetett userek a toplistások... Hajrá Gyakori! Pacsi mindenkinek:)

2020. jan. 12. 08:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Vespa GT 20o négyütemű robogón van a karburátor
2020. jan. 12. 09:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen előírás valahol a szakkönyvében?

Vagy ez is egy kocsmai duma csak.

Azt meg honnan vetted hogy az userek az elsők?

2020. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Előírás nyilván nincs, a gyárban nem foglalkoznak azzal, hogy 18 éves korában hogyan indul a tavaszi első pár motorozás. .

Tehát kocsmai tipp...

Az elsők a listán név nélkül kérdeznek.... tehát simán kérdezhetik a kamu kérdéseket folyamatosan...

2020. jan. 12. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Szevasz nyakiparigazdi!

Csak azért válaszolok, hogy segítselek. De úgy látom, ez csak egy pünkösdi királyság volt.

Én is régóta az oldalon vagyok, de ez valahogy sosem érdekelt.

Sok sikert ismét!

2020. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
FenY derült a titokra: kilyukadt a karburátor membrán, azért csuklott hirtelen gázra...
2020. febr. 3. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!