Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Injektoros vagy karbis robogót...

Injektoros vagy karbis robogót érdemes venni szerintetek? és miért? Én aprilia sr 50 r- t néztem, arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
karbis , az injektoros besz*rik utána elvagy ítélve..nagyon drága bele...aprilia sr-el minden oké , cska karbis legyen , meg ne morini blokkos , bár amit te mondasz az piaggo ha jól tudom , de az is már 2004-es utána ha jól rémlik , azok meg igen jók , de amúgy aprilia sr-be az a blokk jó , meg még a 2000-ig gyártott fekvő minarelli
2016. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használtban csak karbisat, ha új vagy újszerű, akkor lehet injektoros.
2016. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kéne a halálnak injektoros motor. :)
2016. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
injektorost újonnan sem éri meg, nagy az értékvesztése, mivel mindenki fél tőle használtan... ami tök jogos is, mert ha beszarik az üzemanyagrendszer, kb akkor jársz a legjobban, ha szétbontod és eladod a motort darabokban, mert megcsináltatni nem éri meg
2016. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a válaszokat. Esetleg az aprilia sr 50 r-ről pontosan mi a véleményetek? Könnyű alkatrészt találni hozzá?
2016. márc. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!