Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy már megtekinte...

Szerintetek egy már megtekintett és átnézett autóra telefonban ajánlatot tenni pofátlanság?

Figyelt kérdés
Igazából már megnéztem kipróbáltam szerelő átnézte talált pár problémat így ugy jöttünk el hogy még át gondolom a vásárlást ilyen esetben is bunkóság az ajánlat tétel telefonban nem lakok túl közel feleslegesen pedig nem ingáznék több tíz km-t
2020. jan. 15. 05:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már volt személyes találkozás, akkor szerintem nyugodtan mondhatsz ajánlatot telefonban. Pláne mivel messze is laksz. A pofátlanságba csak az tartozik bele amikor valaki úgy alkudozik, hogy személyesen még meg sem nézte az autót.
2020. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem alkudoztam még soha.Nem tudtam sértő e vagy sem.Köszi.
2020. jan. 15. 06:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ajánlott összeg nem pofátlanul alacsony, akkor ebben az esetben tehetsz ajánlatot telefonon is.
2020. jan. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Ha messzebb kell menni én mart a telefonban tisztazom hogy részemről mennyi a maximum... Ha nem jutunk dűlőre el sem indulok...

Elmész 10et megnézni feleslegesen az bőven lehet 100e Ft + az időd...

2020. jan. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül.

De amikor megnézted , már akkor mondani kellett volna neki hogy , jó de majd átgondolom és telefonom felfoglak hivni.

2020. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már találkoztatok, láttad az autót, fizettél egy átvizsgálást, de úgy váltatok el, hogy köszönöd, még gondolkozol rajta, szerintem nyugodtan felhívhatod és mondhatod hogy átgondoltad, X összegért érdekelne az autó.

Ez nem az a kategória, mint mikor valaki látatlanban alkudozik.

2020. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy sértő! Megnézted, tudod miről van szó, az eladó is tudja. Te megmondod mennyit adsz érte és vagy elfogadja vagy nem, ennyi. Ma már a megtekintés előtt is alkudozni szoktak, szóval ma már más a helyzet!
2020. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!