Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 800 ezer - 1 millió környékén...

800 ezer - 1 millió környékén valami élvezetesebb, vagy karakteresebb kisautó?

Figyelt kérdés
Ford Pumát szerettem volna venni, de úgy vagyok vele, ha még hozzáteszek párszázezret, tudnék venni egy újabb autót, aminek még több ideje van, mert sajnos ezek a Pumák már 20 év körüliek. Mondanátok kisebb méretű autókat, amikben van egy kicsi élvezeti faktor is? Nem akarok nagyot, mert nem erősségem a szűk helyen való mozgás, és igazából inkább rövidtávokra használnám, és nem tervezek vele sok embert fuvarozgatni. Lehetőleg ne ilyen alapmotoros 1.2-es Corsákat mondjatok légyszi.

2020. jan. 16. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Karakteres élvezetes kisautó mondjuk az mx-5 bár ennyiért kétlem találsz épet
2020. jan. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mini?
2020. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Peugeot 206 GTI?

900 kilós cipősdoboz 136 lóerővel, rövidváltóval.

Egész élhetően mozgatja, az RC változat (szívó benzin 180 lóerő) 1 millióból nem lesz meg, de GTi-t kapni 900 ezerért szép állapotban.

2020. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es: Hát nekem az MX5 azért nem kéne, mert erősen boyraceres, drágább is, illetve talán nekem kicsit túl sok. Túl sportautó. A Celica ilyen szempontból jobban bejön, az sportos, de mégis hétköznapiasabb egy kicsit, és talán olcsóbbak is. 2-e: Hát őszintén szólva én baromságnak tartom ezt a nőiautós ledegradálást, de Miniből tényleg nem láttam még, csak ilyen újgazdag csajszikat, meg apuci kislányait kiszállni. Illetve ott már fennáll a prémium szervízköltség is. 3-as:A 206-osak tetszenek, néztem van 1.6-os is Sport kivitelben, szerintem nekem már az is bőven jó lenne, de kicsit tartok a sztereotípiáktól. Megbízhatatlannak tartják sokan ezt a kocsit, rossz elektronika, rossz váltó. Pedig pl. ezek az 1.6-osak megfizethetőek és jól is néznek ki. Sajnos nincs valami sok belőle, inkább kisebb motorosak vannak, vagy 1.6-ból sok a CC is. Köszi amúgy a válaszokat, jöjjön még!
2020. jan. 16. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Octavia RS? (jah annyira az nem kicsi)

Régebbi Ibiza Cupra

2020. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Astra G OPC, Corsa OPC/GSi, Golf IV GTI, Polo GTI. Fabia RS.

Nem biztos, hogy mindegyik megáll 1 millió alatt.

Ezeknél olcsóbban meg Calibra, Astra GSi, Golf III GTI/VR6 stb stb.

2020. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mx-5 boyraceres?! Milyen univerzumban élsz te? 0.0 Mivel nincs benne semmi turbó meg nincs menő V8 hangja, nem füstöl, illetve nem megy tönkre minden hétvégén pár meghúzatás miatt, így a boyracerek körében nem ismert autó. Szóval emiatt ne halaszd el, mert a legjobb élményautó megfizethető áron.
2020. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 csak férj bele
2020. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 206-osnak elektronikára visszavezethetőleg a bajuszkapcsoló és szalagkábel a típushibája, de visszahívásban cseréltek a nagyrésze, amúgy sem volt egy nagy kaland.

A hátsó híd ami meredek, de az sem vészes dolog.

2020. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!