Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik ilyen autó 1M-ig?

Létezik ilyen autó 1M-ig?

Figyelt kérdés

5 ajtós

130-nál minél csendesebb annál jobb

90-nél könnyű legyen előzni

Kézi váltós

Benzines

Vegyesben 8-9-nél azért álljon meg


2020. jan. 16. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik 90-110 lóerős benzines kompakt autó megfelel az elvárásaidnak
2020. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, benzines van-e olyan rugalmas, hogy 90-nél még te gyors előzésbe kezdj. Ahhoz azért vissza kell váltani, kipörgetni és ott már nem lesz csendes...


De ha pályára kell akkor meg érdemes valami értelmes dízelt venni, részecskeszűrő és kettőstömegű nyűgség nélkül. Akad azért pár ilyen, főleg HDI / TDCI / JTD fronton. És ha dízel, akkor nem 8-9-ben, hanem 5-6-ban meg fog állni.

2020. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek a # 2-sel, azt leszámítva, hogy az a kettőstömegű szerintem nem akkora mumus. 200.000km-t elmegy gond nélkül. Addig meg észre se veszed, hogy van. A cseréje sem olyan horror szerintem, hogy akinek van 1 milliója autóra, az nem tudná 200.000km-enként bevállalni. Kicsit az a szopó, mikor valaki 200.000km-es autót vesz és rögtön a cseréjével kell kezdeni. Az nem kellemes, de legalább tudod, hogy jó darabig nem fog váratlan meglepetés érni.

A részecskeszűrő valóban elég kényes, igényel némi odafigyelést. Ha cserélni kell, mert annyira eltömődik, akkor általában jóval drágább a kettőstömegűnél.

2020. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!