Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 40-45km/hval csattantam az...

40-45km/hval csattantam az autómmal frontálisan, ÁLTALÁNOSSÁGBAN : sérülhetett a motorja ekkora tempó+ az ütközés által? Nyúlványok mind a 2 nagyon minimálisan hajlott el. A3 2008as.

Figyelt kérdés
A kasztnisom szerint nem. Ráindítani nem tudtunk, mert az önindító 2tört :) Hétfőn jön az új...
2020. jan. 17. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már az letört akkor az azt jelenti hogy sérült a motor mert az is hozzá tartozik.

HA a blokkból tört ki egy darab az akkor komoly hiba.

2020. jan. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A blokk lehet, hogy nem tört el. De amikor a nyúlványok elmentek, akkor már nem sok jóra lehet számítani. Nem érte volna meg inkább TK-ra venni és eladni a roncsot?
2020. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jogos. Hiányosan fogalmaztam. :) A BLOKKra gondoltam. Olaj nem folyik belőle a hűtő közép- alsó része bentebb volt egy kicsit. De nem szakadt be olyan ordenálisan. Mondhatni a felső rész a helyén volt. Maga a blokk nem kotyog, ha erőből mozgatom se. A merevítőrúd(lökös mögött)) elhajlott ugyan de nem vészesen. kb egy 20 -30 fokos szögben a közepén mind 2 irányból. Ebből gondolom, higy nem lenne szabad ekkora(45 km/htól )nagy bajának lenni. De kitudja...
2020. jan. 17. 07:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Na de most az öninditó tört el vagy a blokk?
2020. jan. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a "nyúlvány" és a lökhárító mögötti energia elnyelő nem ugyanaz!?
2020. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3ik önindító. A blokk maga fixx. Nem lötyög, kotyog. :)


4ik. Tudom. :) A merevítőrúd elhajlott ahogy írtam kb 20-30 fokban, ez nyomta be a hűtőt kicsit. A nyúlványokon, meg alig látni. Max, ha 20 percig lesem egyfolytában.

2020. jan. 17. 08:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy minek csattantál neki 40-45km/h-val..


Egy álló trabinak vagy régi swiftnek? Vagy egy Kamaznak vagy egy beton oszlopnak... fának... de gondolom nem az utóbbi mert akkor totálkár.


Amúgy meg ezt így látatlanban megmondani elég nehéz...

Látni kellene + feldobni rá egy másik önindítót és beröffenteni és meghallgatni, hogy van-e fura hangja.

De nem hiszem, hogy ekkora ütközésnél kuka lenne a motor.

2020. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor úgy számolj, hogy hűtősor csere is játszik.
2020. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!