Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a honda...

Mi a véleményetek a honda cbr600rr - ről? Vannak tipushibai, illetve mennyire megbízható, előnyök - hátrányok? Fogyasztás stb?

Figyelt kérdés

2020. jan. 17. 18:59
 1/6 dirtboy ***** válasza:

véleményem hogy jó kis moci,előny hátrány kérdéshez nem ártana vetélytársat írni.

fogyasztás pedig használat függő,lehet barátságos is csak akkor nyilván nincs értelme speed motorra ülni,illetve sok egyéb költség lesz ami nem kevés összeg ezzel számolj azért.

mi volt az elődje?

2020. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Sportmotor.hu ott van topikja
2020. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Előtte egy 125os kis honda volt.
2020. jan. 17. 19:11
 4/6 dirtboy ***** válasza:
Akkor elég durva ugrás lesz arra készülj fel.
2020. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hátigen,érzem :D
2020. jan. 17. 19:36
 6/6 dirtboy ***** válasza:

Ja hogy már meg is van,azért így télen ne nagyon használd.

Vannak motorosok akik persze ilyenkor is erőltetik a motorozast de a sportgumik amik egy cbren is vannak nem ilyen körülményekre vannak tervezve. Illetve kezdőként nagy motorral még a vészfékezés is sok veszélyt tartalmaz.

Ki kell ismerni még azokat a fékeket, nem olyan mint a 125ösön volt.

én is télen vettem motort, még februárban de ment is pihenni. 10 fok alatt nem vettem elő. Bőrruha, bőrkesztyű, csizma remélem van. Az fontos az ilyen tempós motorokhoz,cordura ruha (textil) nem bírja a nagyobb tempós csúszást.

2020. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!