Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford mondeo mk3 velemeny?

Ford mondeo mk3 velemeny?

Figyelt kérdés

Csak benzines érdekel!!

Akinek volt, vagy aki tud valami hasznos információt.

Tipushibak, megbízhatóság, alkatrész ar? Minden érdekel


2020. jan. 18. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Rohad mind.

Facelift előtt a hátsó fék problémás.

Műanyag szívósorm örvénylapátokkal - ha még nincsenek kiszedve és levakolva akkor minél hamarabb.

Az 1.8 hajlamos gyűrűletapadásra és olajevésre, a V6 szeret hengerfejesedni :D


A 2 literes viszonylag kiforrott és jó technika, és korához képest eléggé faék is. Megbízható - cserébe szeret enni.


Én facelif ( 2004) utáni 2.0-t javaslok,lehetőleg külföldről. Kint viszonylag könnyen lehet találni viszonylag jól felszereltet ( pl ülésfűtés,tempomat akár bőr).


A 2 literes benzinest általában senki nem vette melós/rohangálós autónak, teljesen elfogatható futású és jó állapotú modelleket is lehet ezekből találni.

2020. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

En az 1.8 125le-el barátkoztam. De akkor azt mondod a 2.0 val nincs gond? Evjarat 2003 utani? Mennyire szeret enni?

Rohadásrol a ajtok aljat hallottam...

2020. jan. 18. 18:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Es amugy ezeket a hibakat nem orvosolták modellfrissítés során?
2020. jan. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!