Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a kocsi milyennek mondható?

Ez a kocsi milyennek mondható?

Figyelt kérdés

2007-es gyártású Ford Mondeo 2.0 TDCI-ről lenne szó. Használt autót szeretnék venni és szembejött velem ez a kocsi és egész megtetszett.

Arra vagyok kíváncsi hogy mennyire megbízható, vannak-e típus hibái, rozsdásodik-e stb.

Előre is köszönöm a válaszokat



2019. dec. 22. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem megbízható, mert valószínűleg rengeteget futott. Esélyes, hogy sokat kell majd költened rá.
2019. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amit találtam abban 180 ezer van benne az nem sok ilyen idős dieselnél nem? Meg amúgy ezt bármilyen kocsiról el lehet mondani hogy ha sokat futott akkor előjöhetnek bajok nem?
2019. dec. 22. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki Dízelt vesz, az évi 20 ezernél többet használja, különben nem éri meg a pluszpénzt. Inkább 300-350 reálisabb.

A Ford szeret rohadni, főleg alul. És mire oldalt látható, addigra már nagy a baj.

Ha 300-350 futott, akkor kb 500 ezertől a csillagos eget kell rákölteni, mert innentől csak viszi a pénz.

Turbó, üzemanyag rendszer, ha már eszi az olajat akkor már a motorba is komolyabban bele kell nyúlni, szóval hivatalos szakszervízbe vidd el, ott megmondják mi mennyibe fáj. Ha a tulaj nem viszi, akkor nem kell a verda neked.

2019. dec. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Nepitelet....
2019. dec. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne itt tedd fel a kérdést.

Keress rá Facebookon az Mk4 csoportra, ott olvashatsz tapasztalatokat.

Amúgy én is büszke tulaja vagyok egy 2007-es Mk4-nek. Semmi baj nincs vele. Kötelező szerviz (olaj, szűrők, szíjak, vezérlés) legyen meg időben és a világból kimegy.

2019. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!