Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel H astra 2007es 1.7es...

Opel H astra 2007es 1.7es Kettős tömegű problémánk van cseréje lesz csütörtökön addig lassú tempóval használhatóm? Vagy nagyobb bajt csinálok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 13:21
 1/3 Tomcatters. ***** válasza:

Hát én nem használnám, mert az ha rossz, mindent szétráz, váltót.... stb Azt lehet az is cserés lesz

Am hány valós km van benne ?

2020. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam szinte pontosan 200.000km-nél jelentkezett. Kuplungpedál benyomásakor egyszer csak megjelent egy furcsa ciripelő hang. Eleinte nem is foglalkoztam vele. Fél évig így jártam az autóval, nem is keveset, nem is kis tempóval, mert rendszeresen autópályán jártam. Aztán következő olajcserekor rákérdeztem a szervizben. Akkor mondták, hogy lendkerék.
2020. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha most kezdte akkor semmi baja nem lesz pár naptól. Onnantól, hogy elkezd csörögni még több ezer km-t elmegy gond nélkül. De célszerű mielőbb cserélni azért
2020. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!