Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadnak a játékok és a...

Miért akadnak a játékok és a nagyobb felbontású videók a gépen?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra 3-4 fps re lassult be minden játék a gépemen olyanok is amik korábban simán elmentek 60 fps-el is. Egyedül a Cuphead nem lassult be (gondolom mert nem 3d-s) bár néha az is pár másodpercre. Videóknál kicsit másabb a helyzet 720p ig semmi gond de 1080 nál és 4k nál már hajlamos szaggatni bár nem annyira durván mint játékoknál. Viszont az az érdekes, hogy néha 4K 60 fps youtube videókat is visz szaggatás nélkül.


Leellenőriztem se a proci se a videókártya nem melegszik túl egyáltalán fent van a legfrissebb driver is. Vírus sincs a gépen ha minden igaz.



2017. dec. 13. 20:22
 1/7 Szirty ***** válasza:
Teljesítmény probléma.
2017. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen gépről beszélünk? Feladatkezelő nem mutat háttérben futó erőforrás-zabáló programokat?
2017. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

CPU: Intel core i7 3770k

GPU: Geforce gtx 660

16 gb ram


Néztem, de nincs semmi a háttérben sem ami zabálná, ja és nem tudom, érdemes-e megjegyezni, de a hang nem szaggat ilyenkor csak a kép

2017. dec. 13. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

ha a hang nem akadozik, csak a kép, az többnyire videokártya hiba.

Lehet kezdni megadni magát a régi kártya.


Hőfokokat néztél? Lehet teljesen kiszáradt a proci vagy videokártya pasztája és nem megy át a hő, attól meg belassul, csak ne süljön meg szegény.

2017. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néztem hőfokot de egyik sem volt vészes pl a kártya nem nagyon ment 50 fok felé
2017. dec. 14. 09:44
 6/7 anonim válasza:
Amúgy meg az is lehet, hogy egy i7 meg egy 2gb-ás videokártya társítása nem igazán jó.
2018. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát de 5 évig meg jó volt? Na mind1 amúgy is érett már egy videokártya csere.
2018. jan. 6. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!