Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Devil Tuning mennyire megbízha...

Devil Tuning mennyire megbízható? Mennyire minőségi amit árulnak? És ha van jobb, hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kis optikai tunningot szeretnék a járművemnek, és már jó ideje nézegetek oldalakat, köztük a fentit. Általában nagyon gagyik a weblapok, ha egyáltalán van, egyedül a Devil Tuning néz ki valahogy, meg látok referenciákat, kommenteket. De azért negatív is van, hogy késik az áru, nem érkezik meg stb., amikre választ sem írtak (persze lehet, hogy privátban kaptak választ).


Ha van tapasztalat, szeretnék kérni tőletek, mind korrektségben, mind minőségben, vagy azt, hogy kikhez/hova érdemes még fordulni - betérni.


("okosok" kíméljenek, tudom hogy nem lesz +20LE, de én így jobban érezném magam, kell adni a külsőségekre is. Ez a kérdés most nem arról szól.)



2020. jan. 20. 09:08
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Devil egy teljesen jo hely!Az meg hogy nem erkezik meg valami nem az ő hibája,hiszen ő is rendeli valahonnan!
2020. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Okés, nyugi :D csak amit láttam az az volt, hogy volt komment, de nem jött rá válasz, utána, hogy mi történt pedig nem tudni. De gondolom megérkezett, szerintem nem véletlen, hogy itt gyakorin meg máshol sem találok nagyon negatívat róla, csak mivel nagyobb összegben rendelnék, és én nem debreceni vagyok, így szerettem volna hiteles referenciát, tapasztalatot :)


köszi szépen egyébként! Örömmel hallom, ment a zöld kéz! :)

2020. jan. 20. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!