Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift III alapjárat gond?

Suzuki swift III alapjárat gond?

Figyelt kérdés

Teljesen szépen indul az autó, de ha kuplungolok mikor meg kell állni leesik a fordulat kb 400 ra majd utánna vissza a normális 750 körülire. Ezelőtt nem csinált ilyet. ( aksit töltöttem saruk levéve, de mentem vele már azóta vagy 100+ km -t) Vagy ha normális a fordulatszám megguritom az autót és kuplungolok akkor is leesik 400ra és jó pár másodperc kell mire beáll normálisra. mi változhatott?

illetve éjszij csere után is, inditás után csuszik az ékszij ha ez számit( rávolt már huzva)

Suzuki swift 2006



2020. jan. 21. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
OBD olvasás,Ha le lett véve az akku akkor elfelejtheti az alapjáratot,lehet hogy magától megjavul kb 30 hibamentes indítás után.Vagy be kell tanítani az alapjáratot.
2020. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen,az M motorkódú suzukiknál elég hülyén van ez az alapjárat dolog.

én megpróbálnám,hogy leveszem az akkusarukat,hogy felejtse el,és utána újra tanítani.

ha jól emlékszem úgy kell,hogy fél óra szünetekkel:visszakötöd,gyújtásra rakod,beindítod.de nézz utána,lehet hülyeséget írtam az utolsó részben.

ha az újratanítás se oldja meg,akkor mennék neki műszerrel.

2020. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor nagyon nagy baj nincs? köszi eddigieket is
2020. jan. 21. 20:06
 4/4 A kérdező kommentje:
igen már rendbe is jött pár inditás után még köszi.
2020. jan. 22. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!