Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Skoda Fabia 1.9...

Első autónak Skoda Fabia 1.9 SDI, vagy PD TDI?

Figyelt kérdés
Első autónak Fabiát szeretnék,csak nem tudom hogy mennyire nyűgösek ezek a motorok,mindenképp dízelt akarok,spórolni,igazából napi 50 km ingázásra kéne(iskolába járni),a tervem az hogy utána RS-t építenék belőle,van egy jó ajánlat,150 ezer forintért 1.9es turbóhibás,az nekem nem baj,egyenlőre,száguldozni úgysem akarok,de nemtudom ennyiért megéri egy 2003-as,1.9 PD TDI,kék kombi Fabia,ami munkás autó volt,a hirdetésben ennyi van,meg még annyi hibája van hogy télen hidegindításkor egyik henger nem megy,de nyáron,jó időben,meg mikor már bemelegszik akkor elkapja,és dolgozik mind a négy henger...

2020. jan. 21. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel nem fogsz spórolni, csak akkor, ha nem mész vele.
2020. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak rafizetes lesz es atkozni fogod a napot mikor megvetted. Turbohibas autoval nem közlekedünk. Ahol 1 henger nem megy ott mas hibak is bőven lesznek. Pld a turbon keresztul a motorolaj bejuthat az égésterbe es ameddig be nem sül a motor addig fog pörögni maxon. Nem kell ram hallgatnod te penzed azt csinalsz vele amit akarsz.
2020. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg turbó hibás még az is lehet menni sem tud.

De ahol az egy henger nem megy azt is felejtsd el.

2020. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pd tdi Fábiából nagyon drága. Már nem írom,hogy inkább Swift, ma várakoztam és a Swiftem mögé álltam,és ránéztem, megjegyeztem, hogy milyen pici, felesleges nyomorogni benne, főleg ha viszonylag sokat mész.

Egy Fiesta 1.8 D is jó ötlet lehet, de ilyen volt munkásautókkal ne foglalkozz, azt ütötték , bántották nem foglalkoztak vele, friss olajat is akkor kapott amikor még Magyar Köztársaság volt Magyarország neve.. Nem éri meg.

2020. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem úgy működik, hogy "elromlott a turbó, de nem baj, csak kicsit gyengébb lesz, de úgysem száguldozok."

Egy turbós motornak a turbó szerves része. Ha tönkremegy, akkor használhatatlan lesz az egész motor, ha így használod, akkor a probléma továbbgyűrűzhet és akár totálkáros is lehet a motor.


Szóval inkább keress egy jó állapotú benzinest vagy sdi-t, mert egy ilyen roncsra százezreket rálocsolhatsz, de sosem lesz igazán jó.

2020. jan. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:
100%

Az sdi annyira gyenge,hogy hiaba könnyu egy fabia,meg abban is egy büntetés hasznalni.....

Bar ez az egesz kerdes inkabb tunik nekem valami friss jogsis 18eves suhanc ámokfutásának és/vagy lázálmának,hogy vesz valamilyen turbohibas vagy 3 hengerező hulladek szar1.9-es dizelt amibol aztan majd rs-t epit......ugyan mar......ebredj fel cimbora ez nem a nídfószpíd....

2020. jan. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!